Ar stilīgu ballīti atzīmē armēņu uzņēmēju skaistumkopšanas salona gada jubileju

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. maijs 2018 08:07
1238

Š.g. 17.maija vakarā ar stilīgu ballīti tika atzīmēta armēņu uzņēmēju skaistumkopšanas salona Wow Beauty Lounge viena gada pastāvēšana. Dzimšanas dienas svinībās tika vienuviet pulcēti Rīgas stila un modes mīļotāji un šovbiznesa pārstāvji kā dziedātāja Liene Greifāne, TV personības Rūta Dvinska un Jeļena Gricuka, plus size tērpu modele Tatjana Mackēviča, vairāku skaistuma konkursu dalībniece un modele Diāna Kubasova, “Rīgas balle”  organizatore Natālija Tumšēvica, dizainere Marina Dorošenko, kā arī vadošo modes un dzīvesstila mediju redaktores un virkne ievērojamāko bloggeru. Ballītes laikā uz vietas tika gatavoti Latvijā ražotā dzēriena Cosmopolitan Dīva dzirkstošie kokteiļi un cukurvate, kā arī ikviens varēja atvēsinātieties ar ģimenes uzņēmuma Siguldas saldējums vēsajiem gardumiem, kas gatavoti no dabīgiem vietējiem produktiem - piena un krējuma, zemenēm, rabarberiem, smiltsērkšķiem, upenēm, brūklenēm, piparmētrām, mellenēm un citām sezonālās Latvijas ogām un augļiem. Pasākuma ietvaros viesi iepazina sezonālās vizāža un matu sakārtojuma aktualitātes, vēroja matu meistaru paraugdemonstrējumus, kā arī bija unikāla iespēja noklausīties modes vēstures zinātnieces Natālijas Bataragas lekciju par skaistumkopšanas izcelsmi. Piedaloties atraktīvos konkursos, apmeklētājiem bija iespēja tikt pie vērtīgām balvām – salona dāvanu kartēm un dāvanām no ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē populārā nagu un roku kopšanas zīmola Kinetics un iecienītā matu kopšanas zīmola Wella Proffesional. Savukārt svinību namamātes loā iejutās šarmantā, pašmāju sociālo tīklu zvaigzne Maija Armaneva.

20180519080451-87912.jpg

Jau vairāk kā gadu Rīgas klusais centrs var lepoties ar nelielu, bet strauji iecienīto skaistumkopšanas salonu Wow Beauty Lounge. Neskatoties uz plašo piedāvājumu tirgū, Latvijā dzīvojoša armēņu ģimene paralēli citiem savā pārvaldībā esošajiem ar  skaistumkopšanas industriju nesaistītajiem uzņēmumiem saskatīja iespējas attīstībai šajā tirgū, un ātri ieguva gan apkārt esošo biroju šikāko dāmu, gan sezonas tendenču sekotāju atzinību par sniegtajiem pakalpojumiem.

20180519080509-98640.jpg

Pasākuma laikā viesus uzrunāja arī Wow Beauty Lounge dibinātājas - Kosjanu ģimenes māsiņas Nora un Naira, kas Latvijā dzīvo un strādā jau kopš dzimšanas. Nora pēc specialitātes ir psihologs un vizāžists, savukārt Naira – sabiedrisko attiecību speciāliste un fotogrāfe, un iespējams, ka pateicoties tieši šīm praktiskajām un mākslinieciskajām zināšanām, 2017.gada 1.martā atvērtais Wow Beauty Lounge tik strauji ieguva popularitāti un māsām ir izdevies radīt vietu, kurā atmosfēra neatgādina nevienu citu skaistumkopšanas salonu. “Konkurenti mēģina atdarināt mūsu ievirzienu, taču mēs nepārdzīvojam, jo var nokopēt vizuālo interjera noformējumu un telpu iekārtojumu, taču vide un noskaņa, ko rada mūsu lielisko meistaru un apmierināto klientu mijiedarbība, ir individuāli raksturīga tieši Wow Beauty Lounge salonam.” Saka Naira Kosjana - viena no līdzīpašniecēm.

20180519080532-48095.jpg

Armēņu viesmīlības saknes – trumpis salona straujajai attīstībai.

Māsas stāsta, ka toreiz gadu atpakaļ nebija pieredzes un zināšanu atvērt skaistumkopšanas salona atvēršanai. “Mums tas izdevās lieliski, jo visu darījām pašas saviem spēkiem! Sākumā plānojām ieviest studiju ar savu īpašo stilu un raksturu, kuras pakalpojumi vairāk tiktu vērsti vizāža un uzacu veidošanai, taču idejas attīstīšanas laikā sapratām, ka Wow Beauty Lounge būs vieta, kur pirmkārt tiks vienuviet sapulcēti izcili speciālisti savās nozarēs, kuri ne tikai izpilda savu funkciju, bet arī mīl savu darbu un tas atspoguļotos viņu attieksmē pret padarīto un sinerģijā ar klientiem.” Dalās Nora. “Mums bija svarīgi veidot ar klientiem tādas attiecības, lai viņi pie mums nāktu gluži kā ciemos uz mājām vai pie labākajiem draugiem. Acīmredzot tas ir raksturīgs mūsu armēņu viesmīlības saknēm, tādēļ mūs ļoti iepriecina tie gadījumi, kad klienti nāk vienkārši parunāties bez pieraksta pie speciālista.” Ar lepnumu stāsta Naira.

20180519080553-87255.jpg

Sirds darbs - drošs pamats ilgtspējīgam biznesam.

Skaistumkopšanas salonā Wow Beauty Lounge, kurš š.g. 17.maijā svinēs savu pirmo dzimšanas dienu, ir 3 zāles – viena atvēlēta uzacu modelēšanai un vizāža pakalpojumiem, vidējā telpa aprīkota ar vairākām modernām, ērtām pedikīra veikšanas stacijām un galdiem manikīra speciālistiem, savukārt mazākā zāle iekārtota matu meistariem. Klientiem tiek nodrošināta šī brīža atzinīgi novērtētu matu, uzacu un nagu kopšanas kosmētikas zīmolu produkcija, kas garantē drošu un kvalitatīvu pakalpojumu un apliecina biznesa partneru uzticēšanos mazajam ģimenes uzņēmumam. “Mūsu salons nav ticis plānots kā daļa no vairāku uzņēmumu tīkla, tās ir gluži kā mūsu mājas, kur ar māsu esam ieguldījušas savas idejas, pūles un prasmes,  tādēļ – esot pašām tik daudz iesaistītām salona darbībā, mēs pārzinam visus procesus un vienmēr ļoti pārdzīvojam, lai klientam pie mums patiktu un vēlētos atgriezties.” Saka Nora. “Wow Beauty Lounge nav bizness, kādu nereti meitenes ar vīru vai vecāku palīdzību ievieš tādēļ, lai nesēdētu mājas un negarlaikotos, kā itin bieži tiek dzirdēts no nostāstiem. Salonam pieder mūsu sirds, un tas mūsprāt ir drošs pamats ilgtspējīgam biznesam.” uzsver Naira.

20180519080652-38377.jpg

Wow Beauty Lounge izveidē investēts ģimenes kapitāls, atklāj abas salona īpašnieces Nora un Naira Kosjanas, un tas ir viens no Latvijā dzīvojošās armēņu ģimenes uzņēmumiem paralēli citām savā pārvaldībā esošajiem ar skaistumkopšanas industriju nesaistītajām biznesa struktūrām.

 (Foto: Juris Zolbergs)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies