Ar koncertu “Gada īsākā nakts” ieskandinās Jelgavas brīvdabas estrādi “Mītava”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. jūnijs 2019 12:24
460

22.jūnijā ar TV3 Jāņu ieskandināšanas koncertu “Gada īsākā nakts” Jelgavā tiks atklāta Pasta salas brīvdabas koncertzālē “Mītava”. Koncertā piedalīsies dūdu un bungu grupa “Auļi”, grupas “Double Faced Eeels”, “DaGamba”, “Framest”, “Triānas parks”, “Laime pilnīga”, “COLT”, “Dziļi violets”, “Franco Franco”, kā arī solisti Atis Ieviņš, Dināra Rudāne, Jānis Aišpurs, Elza Rozentāle un daudzi citi populāri mākslinieki. Vakara vadīšana uzticēta TV dīvai Janai Duļevskai un radio “Star FM” ētera balsij Jānim Romanovskim. Koncerta sākums – plkst.20.  

“Vasaras saulgriežos, kad diena ir visgarākā un nakts – visīsākā, pa dienu ir ļoti daudz jāizdara: jāsasien siers, jāsarūpē alus, jāuzpin vainagi un viss pārējais, kas nepieciešams Līgo nakts svinēšanai. Bet nakts ir paredzēta priekam: tad tiekamies ar draugiem, ļaujamies sarunām, dziesmām, dejām un labai mūzikai. Un, lai arī šī ir īsākā nakts, tā vienmēr paliek atmiņā visu gadu,” uz pasākumu aicina koncerta režisore Dita Torstere-Stepīte. 

Turpinot vienotu koncepciju par Baltijā unikālo gājēju tiltu, kas savieno pilsētas centru ar Pasta salu, estrādei dots brīvdabas koncertzāles “Mītava” vārds, turklāt tikpat ievērības cienīgs kā tilts, ir arī jaunais koncertzāles jumta pārsegums un konstrukcijas. Jelgavnieki īpaši uzsver jaunās koncertzāles funkcionalitāti: “Ja iepriekš brīvdabas pasākuma apmeklējumu varēja sabojāt lietus un vējš, turpmāk šādu nepatīkamu mirkļu vairs nebūs.”  

Biļetes uz koncertu “Gada īsākā nakts” var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies