Eiropas džeza mūziķu grupas "International Jazz Quintet" koncerts

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. marts 2016 11:48
707

31. martā plkst. 19.00 Spīķeru koncertzālē Rīgā notiks džeza grupas "International Jazz Quintet" koncerts.

Saksofonists un komponists Deniss Paškevičs Rīgā pulcina sava laikmeta un valstu pazīstamus džeza mūziķus. Viņš kopā ar  dāņu džeza ģitāristu, komponistu Christian Frank, ukraiņu kontrbasistu Mark Tokar, lietuviešu saksofonistu Jan Maksimovich un slavas zāles jeb Hall Of Fame sitamo instrumentu meistaru, komponistu un improvizētāju ar ilgu skatuves stāžu gan pasaulē, gan Baltijā - Arkady Gotesman uzstāsies Rīgā, Spīķeru koncertzālē 31. martā.   

Muziķi atskaņos savus oriģināldarbus, kur katra mākslinieciskais pienesums simbolizē viņa saknes un piederību savai kultūrai un tautas mūzikas sajūtām. Tās mijās ar šī laikmeta  pasaules standartiem improvizācijā un džeza mūzikā. Koncerta mākslinieciskais vadītājs ir pašmāju viens no talantīgākajiem un atpazīstamākajiem džeza mūziķiem – Deniss Paškevičs. 

“International Jazz Quntet” būs arī pirmais biedrības “Vide kreatīvai attīstībai “Riga Room” organizētais koncerts. Nākotnē “Riga Room” nodarbosies ar augstas klases mūziķu koncertu un meistarklašu organizēšanu kā arī džeza mūzikas attīstības veicināšanu Latvijā.

Koncerts tapis sadarbībā ar Spīķeru koncertzāli , VSIA "Latvijas koncerti" un "Riga Room".

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

*Denisa Paškeviča publicitātes foto

20160324114837-22746.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 24. marts 2016 13:48 Kerstyna

Tas, lai nerakstītu 1.aprīlis - ja nu nenotic :)

Kerstyna 24. marts 2016 13:21


31. marts ir aprīlī??? :^)