Aprīļa sākumā tiks paziņots “Latvijas labāko restorānu TOP 30”

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 22. marts, 11:35:25
Aprīļa sākumā tiks paziņots “Latvijas labāko restorānu TOP 30”

Šī gada aprīļa sākumā pēc starptautiskas žūrijas divu mēnešu intensīva darba tiks paziņoti Latvijas labākie restorāni jeb “Latvijas labāko restorānu TOP 30”. 

Ceremonijas laikā tiks paziņots gan labākais Latvijas restorāns, gan arī uzvarētāji vairākās apakškategorijās, to skaitā “Labākais reģionālais restorāns”, “Jaunais labākais restorāns”, “Labākais serviss”, “Labākais deserts”, kā arī noteikts restorāns, kurā ir vistīkamākā atmosfēra. 

Lai atlasītu labākos trīsdesmit Latvijas restorānus, tika vērtēti 60 restorāni visā Latvijā trīs kārtās. Žūrijas pārstāvji tika aicināti no 8 valstīm: Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Nīderlandes, Dānijas, Ungārijas, Norvēģijas un Polijas. Žūrijas vidū bija atzīti un godalgoti šefpavāri un īpašnieki, restorānu kritiķi, šefpavāru pasaules čempionāta “Bocuse d’Or” pārstāvji un dalībnieki, viesmīlības eksperti, restorānu vadītāji. 

“Latvijas labāko restorānu TOP 30” rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs. Tops ir turpinājums portāla dining.lv projektam, kas ieguvis plašu nozares atzinību aizvadītos četrus gadus. 

Projekts realizēts, pateicoties “airBaltic”, “SIXT” un “Mežpils alus” un “Pernod Ricard” atbalstam.