Aprīļa horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. aprīlis 2016 14:12
2257

Auns

Iespējams, ka Auniem raksturīgā ietiepība un neatlaidība var brīžiem traucēt aprīļa darbos un nosprausto mērķu sasniegšanā. Pārliekas ambīcijas var mudināt uz nesaskaņām ar apkārtējiem. Auni aprīlī būs tendēti uz pārsteidzīgiem un neapdomīgiem lēmumiem. Ļoti svarīgi aprīlī pabeigt visus iepriekš uzsāktos darbus un projektus, lai turpmāk novirzītu visus savus spēkus daudz nozīmīgākiem projektiem.

Vērsis

Vēršiem aprīlī būs izteiktas intelektuālās un prāta spējas. Īstais laiks sevi pierādīt profesionālajā jomā, neskatoties uz šķēršļiem, kuri neizbēgami būs ceļā uz mērķa sasniegšanu. Ļoti svarīgi aprīlī ievērot disciplīnu un pieturēties pie plāna. Vēršu entuziasms tiks pienācīgi atalgots.

Dvīņi

Saspringta darba mēnesis, neskatoties uz gaisīgo noskaņojumu. Ir vērts kārtīgi pastrādāt, jo aprīlis ir starts virzībai uz gaišāku un labāku nākotni. Aprīlī Dvīņus sagaida vairākas nestandarta situācijas, kurās būs ļoti būtiski kārtīgi jāizvērtē, kā rīkoties, bet kad paturēt mēli aiz zobiem. Darbā Dvīņu izturību pārbaudīs gan priekšniecība, gan kolēģi un klienti.

Vēzis

Vēži beidzot saskatīs visas plašās iespējas gan profesionālajā darbībā, gan radošās izpausmēs. Ļoti iespējams, ka aprīlī Vēži nolems par kardinālu profesijas maiņu. Iniciatīva un mērķtiecība ļaus Vēžiem sasniegt vēlamo rezultātu, nodibinot svarīgus darījuma kontaktus. Zvaigžņu izvietojums ir īpaši labvēlīgs jauniem projektiem, sava uzņēmuma dibināšanai un darījumu slēgšanai.

Lauva

Aprīlī Lauvām nāksies demonstrēt savu spēku un izturību ik uz soļa. Lauvas nospraudīs jaunus, ambiciozus mērķus un neatlaidīgi centīsies tos īstenot.  Aprīļa devīze – iet līdz galam, neapstājoties pie šķēršļiem. Iespējams, ka brīžiem Lauvu valdonīgais temperaments traucēs gan darbā, gan privātajā dzīvē.

Jaunava

Jaunavām aprīlī beidzot radīsies iespēja pārspēt un apsteigt konkurentus. Pateicoties pozitīvismam, neatlaidībai un neizsmeļamām darba spējām, Jaunavas varēs ātri pabeigt iesāktos darbus un visu savu uzmanību veltīt jauniem un nozīmīgiem projektiem. Aprīlī reti kas spēs izsist Jaunavas no līdzsvara un sarūgtināt vai nokaitināt.

Svari

Aprīlis ir īpaši piemērots laiks sava biznesa uzsākšanai. Ja ir ieilgusi stagnācija, šis ir piemērotākais laiks, kad sākt domāt ārpus tradicionālajiem rāmjiem. Svariem šajā mēnesī būs plašas iespējas, tikai tās ir jāsaskata. Ļoti svarīgi kontrolēt savas emocijas gan darbā, gan privātajā dzīvē. Aprīlī jāsaglabā pacietība, lai arī vēlmes ne vienmēr saskanēs ar iespējām.

Skorpions

Skorpioniem sagaidāms aktīvs darba mēnesis. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, nāksies ieguldīt papildus spēku un laiku. Iespējams, ir vērts izvērtēt, vai nospraustais mērķis nav utopisks. Enerģijas un iniciatīvas laiks. Piemērots laiks darbam lielā kolektīvā. Bet svarīgi pulcēt ap sevi līdzīgi domājošus cilvēkus – tas palīdzēs ātrāk īstenot apjomīgus darbus un sasniegt mērķi.

Strēlnieks

Strēlniekiem aprīlī sākas jauna dzīve. Pārmaiņas skars gan profesionālo darbību, gan privāto dzīvi. Lielisks laiks iesākto darbu pabeigšanai, kā arī jaunu, perspektīvu un apjomīgu projektu sākšanai. Jaunie projekti jūtami ietekmēs turpmāko karjeras attīstību. Aprīlī Strēlnieki var droši izmantot savu šarmu attiecībās ar sadarbības partneriem izdevīgu darījumu slēgšanai. Neskatoties uz dažādiem šķēršļiem, Strēlnieki veiksmīgi virzīsies uz savu mērķi. Šajā laikā vēlams izmantot jaunus un radošus risinājumus mērķu sasniegšanā.

Mežāzis

Aprīlī sagaidāmas gan pozitīvas, gan negatīvas pārmaiņas Mežāžu dzīvē. Negatīvās pārmaiņas dzīvē būs Mežāžu uzvedības un attieksmes sekas. Ir īstais laiks izvērtēt savus dzīves uzskatus un, iespējams, izvēlēties citu ceļu. Aprīlī Mežāžiem nāksies ieguldīt pamatīgus spēkus vecu problēmu risināšanā. Vilcināšanās un centieni izvairīties no problēmu risināšanas, tās tikai saasinās.

Ūdensvīrs

Īpaši labvēlīgs un auglīgs laiks profesionālajā darbībā. Aprīlī nav jāžēlo laiks, enerģija un līdzekļi plānu īstenošanai. Šajā laikā var atrisināt kādu vecu problēmu vai nepabeigtu darbu. Darbā jāsaglabā modrība, lai neciestu reputācija. Ūdensvīriem nav jāapstājas pie sasniegtā, droši var izvirzīt jaunus, ambiciozus plānus un tiekties uz to sasniegšanu.

Zivis

Aprīlī Zivīm nav sagaidāms lielas pārmaiņas dzīvē, bet kopumā viss virzīsies pozitīvā noskaņā. Radīsies skaidrība par dzīves ceļa izvēli. Šajā laikā Zivīm būs izteikta intuīcija, tāpēc daudzas problēmas ātri tiks atrisinātas bez liekiem stresiem. Aprīlī Zivis, kārtīgi apdomājot, var uzņemties jaunus darba pienākumus, izdevīgi pārdot nekustamo īpašumu vai ieguldīt naudu. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies