Apmeklē šovasar! 5 lieliskas izstādes Rīgā

dolo_acca21
dolo_acca21 15. jūlijs 2017 11:33
1526

Auto noma Ambercar iesaka apmeklēt šovasar! Izstādes ir tā vieta, kur redzēt cilvēka radošuma izpausmes vai apbrīnot bezgalīgos izdomas lidojumus. Tie, kas novērtē mākslinieku darbu, tiek aicināti apmeklēt izstādes. Ambercar auto noma piedāvā iepazīties ar 5 izstādēm, ko šovasar Rīgas iedzīvotājiem un viesiem noteikti ir vērts apmeklēt!

Izstāde “Eksperimentālais sānsolis” – mākslas galerija PUTTI

Izstādē vērojami interesanta eksperimenta rezultāti, kuros redzamas gleznotāju darinātās rotas un rotu veidotāju radītās gleznas. Eksperimenta mērķis bija paplašināt mākslinieku darbības apvāršņus, ja ne lai ar to nodarbotos pastāvīgi, tad vismaz kā interesantu piedzīvojumu un pieredzes apmaiņu.

Maijas Noras Tabakas izstāde “Retrospekcija” – Galerija Daugava

Maija Tabaka jau pilnīgi droši ir ieņēmusi vietu mākslas mīļotāju sirdīs. Arī šī izstāde nebūs izņēmums, ļaujot apmeklētājiem vērot mākslinieces izaugsmi caur viņas gleznām, kas datējamas jau sākot kopš 1988. gada līdz pat mūsdienām.

Izstāde “Reklāmas slepenā dzīve” – Latvijas Nacionālā bibliotēka

Šajā izstādē apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar dažādos laikos radītām reklāmām, vērtējot to, kā šī joma ir attīstījusies līdz mūsdienām un kādas aktualitātes ir vērojamas tā laika radītajās reklāmās.

Izstāde “Ceriņi” – Rīgas Jūgendstila muzejs

Uzplaukstot ceriņiem ārā, uzplauka arī tāda paša nosaukuma izstāde Rīgas Jūgendstila muzejā. Šajā izstādē vērojami ceriņziedu motīvi uz dažādiem sadzīves priekšmetiem un mākslas darbos.

Izstāde “Eiropas kultūras un dzīvesveidu atspoguļojums keramikā no baroka līdz mūsdienām” – Rīgas mākslas telpa

Izstādes eksponāti, kas ir veidoti sākot no 17. gadsimta līdz mūsdienām, ļauj novērtēt to, kā ir mainījusies vajadzība pēc dažādiem sadzīves priekšmetiem. Izstādē ir vērojami dažādu valstu keramikas izstrādājumi, kas ļauj salīdzināt tos savā starpā, meklējot kopīgo un atšķirīgo.

Fantastisku vasaru vēlot,

Draudzīgākā pašmāju auto noma - Ambercar

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies