Apģērbu zīmols «MAYRA» ar krāšņu pasākumu svinēs piecu gadu jubileju

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. augusts 2020 13:20
74

Nākamsestdien, 29.augustā, pazīstamais apģērbu zīmols «MAYRA» Stopiņu novada Rubeņu kalna pļavu brīvdabas estrādē ar krāšņu pasākumu svinēs piecu gadu jubileju. Ieeja pasākumā – no plkst.15.30.  

Koncertā, kas sāksies plkst.17, piedalīsies populārā dziedātāja Olga Rajecka un TDA «Madara», dziedošais aktieris Varis Vētra, flautiste Dita Krenberga u.c. mākslinieki, bet vakarpusē skatītājus uz sadziedāšanos aicinās tautā iemīļotais diriģents Arvīds Platpers. Svētku programmā paredzēts arī jubilejas kliņģeris, fotosesijas u.c. aktivitātes. 

«Mūsu iedvesmas avots ir mūsu tautas tradīcijas,raksti, tautastērpi. Mēs lepojamies ar mūsu tautas bagātīgo, neatkārtojamo folkloras un tradīciju mantojumu, un radām mūsdienu tērpus ar tautiskiem izšuvumiem un detaļām. «Mayra» sieviete ir romantiska, šarmanta un sievišķīga. Mūsdienu steigā viņa saglabā klasisku sievišķību. Viņa novērtē īstas, patiesas emocijas un lietas. Viņa lieliski atrod sevi gan pļavā, pie jūras vai mežā, gan arī operā un smalkā kafejnīcā. Ikvienā brīdī viņā kvēlo sievišķība, acīs ir nerimstoša uguns un kaisle. Viņa jūtas laimīga un stipra. Viņas pasaulē sieviete ir sieviete, un vīrietis – vīrietis,» saka zīmola radītāja un īpašniece Maira Miķelsone. 

Svinēsim dzīvi, iepazīsimies viens ar otru, sildīsimies pie ugunskura. Lūdzam uzvilkt mūsu tērpus, ja tādi jums ir. Būsim arī ļoti priecīgi par muzikāliem priekšnesumiem, kurus lūdzam pieteikt, rakstot uz e-pastu mayralatvia@gmail.com 

Ja iespējams, aicinām paņemt līdzi pledus, saliekamos krēslus un labu garastāvokli. 

Pasākumā tiks ievērotas visas valstī noteiktās drošības normas un distancēšanās! 

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas. 

Biļetes uz pasākumu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā