Apgādā “Jumava” iznākusi Lizetes Pugas padomu grāmata vecākiem “Veselīgi našķi bērniem”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. oktobris 2017 09:59
1038

Apgādā “Jumava” iznākusi padomu grāmata vecākiem “Veselīgi našķi bērniem”. Lizete Puga ir lieliska mamma un uztura speciāliste, kas ik dienu cenšas apvienot savas zināšanas un praksi gan audzinot savus bērnus, gan rūpējoties par citu bērnu veselību savā profesionālajā jomā! Ēst ir bauda, un darīt to veselīgi ir gluži kā balva! Izmantosim to!

Kā veidot veselīgus ēšanas ieradumus bērniem laikā, kad apkārt tik daudz kārdinājumu — čipsi, krāsainas konfektes, cepumi? Un vai produkti, ko uzskatām par labāku alternatīvu — brokastu pārslas, musli batoniņi, zemesriekstu sviests — tiešām ir tik labi, kā domājam? Uztura speciāliste Lizete Puga ne tikai atbildēs uz šiem jautājumiem, bet arī parādīs, kā veikalā iegādājamos našķus aizstāt ar pašu gatavotiem — daudz veselīgākiem!

“Lizete ir viena no manām mīļākajām skolniecēm. Pēc studiju programmas “Uzturs un uzturzinātne” absolvēšanas viņa sāka strādāt Rīgas Stradiņu universitātes Sporta un uztura katedrā, līdz pasaulē pieteicās dēliņš. Jautājumi par bērnu uzturu Lizetei vienmēr ir bijuši ļoti tuvi. Viņa ir ieguvusi milzīgu pieredzi, strādājot ar bērnu auditoriju kā Latvijas Diētas un Uztura speciālistu asociācijas biedre. Viņas padomi noteikti nav tikai teorētiski, bet ir arī pārbaudīti dzīvē, ar mīlestību gatavojot ēdienu saviem diviem bērniem.”

Grāmatas prezentācija 11. oktobrī plkst. 17:00 restorānā “Ģimenes restorāns Hercogs”, Mārupē, Vītiņu ielā 4.

Grāmatu meklējiet visās Latvijas grāmatnīcās!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā