Apgādā “Jumava” iznākusi jau otrā grāmata sadarbībā ar populāro un tautā iemīļoto gastroenterologu profesoru Anatoliju Danilānu “Dzīvo vesels!”.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. decembris 2017 17:12
1050

Grāmatas autora Anatolija Danilāna vārds tiem, kas interesējas par veslīgu dzīvesveidu, komentārus vairs neprasa, proti, Rīgas Stradiņa universitātes profesors, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas gastroenterologs, vairāku grāmatu un neskaitāmu publikāciju autors. Labprāt sadarbojas ar masu informācijas līdzekļiem un sniedz konsultācijas, kā arī praktiskus padomus par veselīgu uzturu un dzīvesveidu.

Grāmata “Dzīvo vesels!” uzskatāma par “Daktera Danilāna Zelta Graudu krātuvi jeb vērtīgu padomu izlasi”, kas zināmā mērā apkopo profesora pēdējo divdesmit gadu laikā sniegtās atziņas tādos populāros izdevumos kā “Ievas veselība”, “Ievas stāsti”, “Veselība”, “36,6°C”, “Doctus” u. c.

Iepazīstoties ar profesora viedokli jautājumos par pretsāpju zālēm, aknām tauciņos, cilvēku baktēriju valstī, zelta vidusceļu pie ledusskapja, par to, vai viegli būt kārnam, par un pret uztura bagātinātājiem un vēl daudzos citos aktuālos jautājumos, ikvienam būs iespēja šajā grāmatā sameklēt sev noderīgu Zelta Graudu.

“Tikšanās reizēs, kā jau tas autoram ierasts, uzklausīju vairākus lasītāju ierosinājumus. Viens no tiem man likās visai būtisks. Proti, neparasti ražīgais profesors, kuram rūp tautas veselība daudzu gadu garumā, līdzcilvēkiem ir devis daudz vērtīgu padomu. Diemžēl tie ir publicēti izklaidus ― pēc skaita daudzās grāmatās un preses izdevumos, kā arī pārraidīti televīzijā un radio. Līdz ar to ir pienācis laiks sistematizētam izdevumam, kur vienkopus būtu izlasāms pats svarīgākais un vērtīgākais no daktera bagātā zināšanu pūra.. Tā varētu būt Daktera Danilāna padomu izlase, kur ikviens interesents varētu uzskatāmi un ātri atrast konkrētu, viņam tobrīd nepieciešamo ieteikumu,” Pēteris Strubergs, grāmatas “Anatolijs Danilāns profesors ar atvērtu sirdi” autors.

Grāmatu var iegādāties visās Latvijas grāmatnīcās.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies