Apciemo Cēsis! 5 lieliski pasākumi Cēsīs šovasar

dolo_acca21
dolo_acca21 23. maijs 2017 19:29
1480

Saule silda, ievas smaržo, pavasaris reibina. un pavisam drīz klāt būs arī vasara. Vasara ir laiks, kad gribas redzēt tālāk, dzirdēt vairāk, dziedāt skaļāk un izbaudīt vairāk. Kāpēc gan šo vasaru nepavadīt kādā skaistā Cēsu pilsētas pasākumā? Iepazīsties ar 5 ieteikumiem pasākumiem, ko šovasar apmeklēt Cēsīs. Atpūsties un izklaidēties iespējas gan lieliem, gan maziem cēsiniekiem un pilsētas viesiem, - atliek vien izvēlēties, kuru pasākumu apmeklēt!

Piedzīvojums visai ģimenei "Svētki iet vaļā'' norisināsies sestdien, 27. maijā, Rožu laukumā, un ap to notiks Cēsu bērnu un jauniešu centra rīkots piedzīvojums visai ģimenei. Jautrība sāksies jau no plkst.11.00!

Kā jau īstos svētkos, šeit būs dejas, dziesmas, spēka sacensības un daudzas citas interesantas un radošas aktivitātes. Lieliska iespēja jautri pavadīt dienu ikvienam - gan lielam, gan mazam!

Koncertuzvedums "ĪS(t)A PAMĀCĪBA MĪLĒŠANĀ"

Līgo gaidīšanas laiku šogad izkrāšņos sirsnīgie Dailes teātra aktieri un viņu draugi. 19. jūnijā Cēsu pils parka estrādē plkst. 19.00 cēsiniekiem un visiem pārējiem interesentiem būs iespēja ielīgot svētkus, vērojot mūsdienīgā režisora Intara Rešetina interpretāciju par mīlestības tēmu, koncertuzvedumā "ĪS(t)A PAMĀCĪBA MĪLĒŠANĀ." Izrādē piedalīsies : Āris Rozentāls, Mirdza Martinsone, Akvelīna Līvmane, Velta Straume un citi. Biļešu cenas, sākot no 8 eur. Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā - www.bilesuparadize.lv

IMANTDIENAS

Nekas nav mainījies, - arī šogad gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki "Imantdienas" notiks Cēsīs. Visi I. Kalniņa daiļrades piekritēji mīļi gaidīti 8. jūlijā plkst. 20.00 Cēsu pils parka estrādē. Šogad Imantdienās - pirmatskaņojumi, dziesmas ar I. Ziedoņa vārdiem un grupas "Menuets " uzstāšanās. Uz skatuves kāps un klausītājus priecēs Renārs Kaupers, Māra Holšteina-Upmane, Jānis Holšteins-Upmanis, Autobuss debesīs, Marts Kristians Kalniņš un citi tautā mīlēti mākslinieki.

Biļešu cenas, sākot no 16 eiro.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes tirzniecības vietās vai internetā - www.bilesuparadize.lv

Latvijas jaunatnes olimpiāde

Cēsīs no 7.jūlija-9.jūlijam norisināsies Latvijas Jaunatnes olimpiāde, ko iesaka apmeklēt arī Ambercar auto noma. Tās ir lielākās jaunatnes sporta sacensības Latvijā, kurās jaunajiem sportistiem būs iespēja mērot spēkus 30 dažādās disciplīnās. Olimpiādes programmā iekļauti 28 olimpiskie sporta veidi: airēšana, badmintons, futbols, karatē, peldēšana, riteņbraukšana, svarcelšana u.c. Cēsu jaunie sportisti aicināti piedalīties Cēsu novada komandā! Ja vēlies pārstāvēt Cēsu novadu valsts līmeņa sacensībās, piesakies novada komandai, rakstot uz e-pastu sportaskola@cesusportaskola.lv un norādot savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu sporta veidu, kurā vēlies startēt.

Cēsis 811 - "Svinam ar garšu!"

Cēsu lielākie un gaidītākie svētki Cēsis 811 tiks svinēti no 21-23. jūlijam. Šajos svētkos tiks īpaši izcelti gastranomiskie piedzīvojumi, un to devīze būs - "Svinam ar garšu." Šogad cēsiniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja izdejoties rokmūzikas festivālā un svētku ballē, baudīt dažādus restorānu uzburtus gardumus, vērot modes skati vai iegādāties kādu suvenīru amatnieku tirdziņā. Svētku kulminācijā - vakara svētku gājiens un salūts.

 

Vēlam karstu un jautru atpūtu vasarā!

Ambercar auto nomas komanda

Fona attēls: Graham/Flickr

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā