Apcerīgas pārdomas par ceļošanu

pece
pece 22. maijs 2012 11:50
649

Tā vien šķiet, ka visi, kas aicina ceļot, domā vai cer uz tūristu, kurš kā ekspresis dosies no vienas vietas uz otru, lai arī tās atradīsies izmētātas pa pus pasauli. No vienas puses var jau saprast akciju rīkotājus – jo vairāk vietas iekļautas no dažādākiem novadiem, jo vairāk ļautiņus var iztrenkāt. No otras puses man gribētos vairāk reģionālākus maršrutus piedāvājumā, tā lai dažās dienās var daudz ko apskatīt, redzēt un izbaudīt.

Ak, jā, un vēl vienas un tās pašas vietas bieži vien iet pa riņķi, ja ne katru gadu, tad pārgadus noteikti. Bet piedalīties akcijās nav spiesta lieta, tas ar fakts!

Var jau būt, ka cilvēku paradumos ir tā ar ceļot – vienu objektu, ekspresis turp un atpakaļ, bet mūsu ģimenē esam iecienījuši papētīt maršrutus tuvāk, izpētīt, ko var redzēt un baudīt pa ceļam, gan pašiem jautrāk, gan bērniem nav tik garlaicīgs ceļš.

Kā informācijas avotus izmantojam gan Internetā pieejamo informāciju, gan izdevniecības Jāņasēta ceļvedi apceļo Latviju, gan tūrisma informāciju centros atrodamos bukletus. Tas gan prasa mazliet laiku sagatavoties, toties tas noteikti ir tā vērts!

Reizēm mēdzam izmantot akcijās piedāvātās priekšrocības un atlaides, lai gan akcijās nepiedalāmies un ietaupītos resursus iztērējam citādi!

Jebkurā gadījumā, man tīk, ka tiek popularizēti tūrisma objekti Latvijā, varbūt kādu tas pamudinās atvērt acis un ieraudzīt, ka tepat uz vietas ir tik daudz skaistu un foršu, intereses vērtu objektu!

Kādi ir tavi ceļošanas paradumi?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies