Aktrišu apburošās kleitas Oskara ceremonijā

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 5. marts, 09:52:37
Aktrišu apburošās kleitas Oskara ceremonijā

Modes cienītāji ar lielu interesi gaidīja 90. kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremoniju. Oskaru pasniegšanas pasākums vienmēr pārsteidz ar izsmalcinātiem un ekstravagantiem tērpiem, žilbina ar mirdzumu. Līdz pēdējam mirklim tiek saglabāts pārsteiguma moments – kuru dizaineru tērpi tiks atrādīti uz koši sarkanā paklāja.

Oskaru pasniegšanas ceremonijā aktrises ieradās elegantos, gaisīgos, mirdzošos un izteikti sievišķīgos tērpos. Nikola Kidmena pozēja fotogrāfiem zilā kleitā (Armani Privé) ar milzīgu banti, kas šobrīd ir ļoti moderns tērpu dizaina elements. Zilā krāsa lieliski izcēla aktrises gaišo ādu un matus. Merila Strīpa ceremonijai bija izvēlējusies koši sarkanu, eleganta piegriezuma, Dior zīmola kleitu. Dženifera Lourenca uz kinoakadēmijas sarkanā paklāja mirdzēja Dior zīmola zeltainajā kleitā ar smalkām lencītēm. Aktrises tēlu papildināja vieglās lokās ieveidoti mati. Aktrise un dziedātāja Zendaija uz ceremoniju ieradās Giambattista Valli zīmola brūnas krāsas, gaisīgā, grieķu dievietes stila kleitā.

20180305095034-44619.jpg

Uz ceremonijas sarkanā paklāja šogad bija redzami vairāki tērpi gaišos toņos. Aktrišu izvēlētie tērpi bija baltā, gaiši pelēkā krāsā un dažādos pasteļtoņos. Eleganti un lakoniski tērpi, kā arī izsmalcinātas, izteikti sievišķīgas un gaisīgas kleitas.

20180305095047-66614.jpg

Emma Stouna iestājas par sieviešu tiesībām un dzimumu vienlīdzību, tāpēc uz ceremoniju ieradās Louis Vuitton bikškostīmā, atkāpjoties no šīs svinīgās ceremonijas ierastās prakses, kurā sievietes parasti demonstrē modes namu darinātās fantastiskās kleitas. Protests pret seksismu. Arī bikškostīmā Emma Stouna izskatījās lieliski, jo viņa ir pierādījusi, ka atrašanās kino slavenību vidū ir nopelnīta ar darbu un aktiermākslu, nevis tikai ar glītu sejiņu.

20180305095133-37682.jpg

Vēl vienu pārsteigumu tērpa ziņā sagādāja Tifānija Hedisa (Tiffany Haddish). Uz ceremoniju viņa ieradās baltā kleitā ar melnu apmetni un rotām etno stilā, godinot sava mirušā tēva un Eritrejas tautas kultūru un mākslu.

20180305095157-14196.jpg

Tifānijas lauciņš ir komēdija. Un kāpšana uz Oskara balvas pasniegšanas skatuves nevarēja būt izņēmums, tāpēc tieši pirms kāpšanas uz skatuves viņa pārvilka savu kleitu un nomainīja augstpapēžu kurpes pret ērtām UGG čībām (starp citu, to cena ir 120 ASV dolāri). Uz skatuve Tifānija Hedisa kāpa Alexander McQueen kleitā. Šo kleitu Tifānija nebija uzvilkusi pirmo reizi. Tā maksāja 4000 ASV dolāru, tāpēc aktrise, uzvelkot to pirmo reizi SNL (Saturday Night Live) apbalvošanas ceremonijā novembrī, solīja, ka vilks to atkārtoti. Solījums tiek turēts.