Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Zivis

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. jūnijs 2017 18:30
1349

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Zivīm piemērotie akmeņi-talismani – hematīts, safīrs, ametists, pērles

Hematīts palīdz atbrīvot tā īpašnieku no dusmām un atturēt no neapdomīgas rīcības, palīdz justies pašpārliecinātam un aizsargātam. Akmens palīdz uzkrāt enerģiju un to izmantot sev vēlamā veidā, taču jāņem vērā, ka šim akmenim nepatīk darboties ļaunā virzienā.

Safīrs palīdz saglabāt līdzsvaru un garīgo tīrību. Safīrs pievilina veiksmi mīlas lietās, aizsargā no skauģiem. Akmens veicina zinātkāri un spēju apgūt vairāk informācijas, uzlabo atmiņu un spriestspēju, palīdz koncentrēties, nomierināties un cīnīties ar kārdinājumiem. Safīrs aizsargā acis, ausis, plaušas, kaklu, palīdz pret sāpēm locītavās, nervozitāti, kā arī pārvarēt bailes un depresiju. Safīrs ir lielisks palīglīdzeklis dažādu ādas saslimšanu gadījumos, palīdz astmas, sirds saslimšanas un neiralģijas gadījumā.

Ametists palīdz pārvarēt alkohola atkarību. Akmeni var likt dzeramajā ūdenī. Ametists piesaista veiksmi sacensībās. Ar to masē seju, lai izlīdzinātu grumbas, kā arī balinātu vasarraibumus. Ametists palīdz nomierināties un novērš strīdus, palīdz atgūt līdzsvaru, ārstē bezmiegu un galvassāpes. Lai nodrošinātu mierīgu miegu un labus sapņus, to like zem spilvena. Ametists veicina smadzeņu darbību, palīdz atslābināties un ieklausīties sevī meditācijas laikā. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies