Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Vēzis

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. maijs 2017 20:57
4481

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Vēzim piemērotie akmeņi-talismani – kalnu kristāls, smaragds, hrizoprāzs, pērles, Mēness akmens, avanturīns

Kalnu kristāls palīdz sirds un kuņģa saslimšanas gadījumos. Kristāla dzidrums uzlabo redzi, novērš kataraktu un glaukomu. Ūdens dzeršana no kristāla glāzes aizsargā no zobu sāpēm un tūskas rašanās. Kristāls nodrošina mierīgu miegu, domu skaidrību, palīdz pārvarēt dvēseles pārdzīvojumus un ātrāk atveseļoties pēc traumām un slimībām. Kristāls uzlabo asinsritu, novērš trombu veidošanos, uzlabo žultspūšļa un aknu darbību.

Smaragds palīdz atgūt līdzsvaru, noskaidrot domas, pieņemt sarežģītu lēmumu. Šis ir mīlestības un uzticības glabāšanas akmens. Tas uzlabo atmiņu un redzi, palīdz atturēties no kārdinājumiem, ārstē bezmiegu un nodrošina mierīgu miegu, atvaira drūmas domas un lipīgas slimības. Smaragds ir lielisks palīglīdzeklis ādas saslimšanas gadījumos un cīņā ar infekcijām.

Hrizoprāzs nostiprina sirdi, stimulē smadzeņu darbību, dziedzeru saskaņotu darbību, vielmaiņu, tonizē ādu, novērš acu sūrstēšanu, samazina paaugstinātu spiedienu, ārstē depresiju un palīdz atbrīvoties no stresa, dāvā mieru, izlīdzina seksuālo disbalansu. Akmens ir īpaši ieteicams nervu slimību gadījumos. Zaļas krāsas hrizoprāzs būs noderīgs darījumu cilvēkiem, lai piesaistītu un noturētu veiksmi darījumos. Akmens palīdzēs izvairīties no partneru negodprātīgas rīcības un materiāliem zaudējumiem. Dūmakainais hrizoprāzs atvaira murgus un negatīvo enerģiju, piešķir spēku un izturību.

Pērles spēcina intuīciju, ļauj nojaust apkārtējo cilvēku nodomus, palīdz nomierināties un baudīt dzīvi, nestresojot par ikdienas sīkumiem un ambīcijām. Pērles palīdz plaukstu locītavu, pēdu, kāju pirkstu, saišu, limfātiskās un endokrīnās sistēmas slimību ārstēšanā, uzlabo asins ainu, nodrošina mierīgu miegu. Pērles veicina ilgmūžību. Pulvera veidā pērles var izmantot, lai ārstētu smaganu asiņošanu, kuņģa saslimšanas un asiņojošus hemoroīdus. Pērles veicina ātrāku iekaisumu sadzīšanu.

Mēness akmens palīdz pārvarēt šķēršļus ceļā uz laimi, stiprina intuīciju, veicina radošumu, nomierina, ārstē nieres, urīnpūsli, palīdz novērst tūsku. Mēness akmens samazina emocionālo saspringumu. Šis maģiskais akmens palīdz oratoriem, piesaista veiksmi azartspēlēs.

Avanturīns vairo optimismu un pārliecību par sevi (īpaši mīlas lietās). Vieglprātīgiem cilvēkiem nav ieteicams izvēlēties šo akmeni, jo tas var novest pie fiziskā spēka izsīkuma, kā arī materiāliem zaudējumiem. Avanturīns tiek izmantots sirds un asinsvadu saslimšanas, asinsrites traucējumu gadījumos. Tas palīdz samazināt asinsspiedienu, ārstē bronhus un saaukstēšanos. Palīdz pārvarēt bailes, ārstē nemieru.

Turpinājums sekos…

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies