Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Vērsis

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. aprīlis 2017 10:52
3783

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Vērsim piemērotie talismaņi-akmeņi – kalnu kristāls, safīrs, smaragds, karneols un nefrīts.

Kalnu kristāls palīdz sirds un kuņģa saslimšanas gadījumos. Kristāla dzidrums uzlabo redzi, novērš kataraktu un glaukomu. Ūdens dzeršana no kristāla glāzes aizsargā no zobu sāpēm un tūskas rašanās. Kristāls nodrošina mierīgu miegu, domu skaidrību, palīdz pārvarēt dvēseles pārdzīvojumus un ātrāk atveseļoties pēc traumām un slimībām. Kristāls uzlabo asinsritu, novērš trombu veidošanos, uzlabo žultspūšļa un aknu darbību.

Safīrs palīdz saglabāt līdzsvaru un garīgo tīrību. Safīrs pievilina veiksmi mīlas lietās, aizsargā no skauģiem. Akmens veicina zinātkāri un spēju apgūt vairāk informācijas, uzlabo atmiņu un spriestspēju, palīdz koncentrēties, nomierināties un cīnīties ar kārdinājumiem. Safīrs aizsargā acis, ausis, plaušas, kaklu, palīdz pret sāpēm locītavās, nervozitāti, kā arī pārvarēt bailes un depresiju. Safīrs ir lielisks palīglīdzeklis dažādu ādas saslimšanu gadījumos, palīdz astmas, sirds saslimšanas un neiralģijas gadījumā.

Smaragds palīdz atgūt līdzsvaru, noskaidrot domas, pieņemt sarežģītu lēmumu. Šis ir mīlestības un uzticības glabāšanas akmens. Tas uzlabo atmiņu un redzi, palīdz atturēties no kārdinājumiem, ārstē bezmiegu un nodrošina mierīgu miegu, atvaira drūmas domas un lipīgas slimības. Smaragds ir lielisks palīglīdzeklis ādas saslimšanas gadījumos un cīņā ar infekcijām.

Karneols palīdz regulēt menstruālo ciklu, veicina apaugļošanos, atvieglo dzemdības, ārstē drudzi un nostiprina zobus, kā arī ir ieteicams Bāzedova slimības gadījumā. Akmens veicina ātrāku brūču un čūlu dzīšanu. Karneols tā īpašniekam piesaista veiksmi un labklājību, atvaira ļaunu cilvēku enerģiju. Palīdz nomierināties, mazināt dusmas un atgūt prieku.

Nefrīts dāvā žēlsirdību, taisnīgumu, gudrību, garīgo tīrību un atturību. Tas palīdz cīnīties ar bezmiegu, nodrošina mierīgu un ciešu miegu, aizsargā no skauģiem un negatīvas enerģijas, normalizē nieru darbību, palīdz saglabāt skaistumu, aizsargā no slimībām. Nefrītu ir ieteicams izvēlēties, ja esi dzīves krustcelēs – tas noskaidros prātu un palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu. Akmens veicina pārmaiņas, palīdz pielāgoties. Nefrītam piemīt ādas izlīdzināšanas iedarbība, tāpēc to var izmantot sejas masāžai, kā arī rētu izlīdzināšanai. Nefrīta trauki palīdz neitralizēt indes.

Turpinājums sekos…

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies