Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Svari

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. maijs 2017 13:47
1587

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Svariem atbilstošie akmeņi – opāls, smaragds, tīģeracs, dūmakainais kvarcs, citrīns.

Opāls ir izmaiņu akmens. Opāls ir ieteicams cilvēkiem ar izteikti melanholisku noskaņojumu, sapņotājiem, miera meklētājiem. Akmens palīdz nezaudēt cerību, atjauno iekšējo līdzsvaru, atmodina radošumu un intuīciju. Opāls uzlabo redzi, aizsargā no lipīgām slimībām.

Smaragds palīdz atgūt līdzsvaru, noskaidrot domas, pieņemt sarežģītu lēmumu. Šis ir mīlestības un uzticības glabāšanas akmens. Tas uzlabo atmiņu un redzi, palīdz atturēties no kārdinājumiem, ārstē bezmiegu un nodrošina mierīgu miegu, atvaira drūmas domas un lipīgas slimības. Smaragds ir lielisks palīglīdzeklis ādas saslimšanas gadījumos un cīņā ar infekcijām.

Tīģeracs aizsargās tā īpašnieku no nelaimes gadījumiem un materiālām neveiksmēm, palīdz saglabāt veselību un attiecības. Akmens dziedina ausu, acu, sirds, kaulu un ginekoloģiskas saslimšanas, palīdz plaušu, nieru, gremošanas sistēmas, nervu un lamfatiskās sistēmas darbībai, aizsargā no negatīvas enerģijas. Tīģeracs spēcina intuīciju.

Dūmakainais kvarcs ir sapņotāju un fantazētāju akmens. Tas var veicināt radošumu rakstniekiem, bet var arī likt iestigt sapņos un fantāzijās. Vēl šo akmeni dēvē par narkomānu akmeni. Tas ne tikai pievilina cilvēkus ar dažāda veida atkarībām, bet arī uzlabo viņu stāvokli, palīdzot pārvarēt atkarību. Sievietēm dūmakainais kvarcs piešķir noslēpumainību, izceļ sievišķību un atjauno organismu.

Citrīns palīdz pārvarēt depresiju, gremošanas sistēmas un zarnu trakta darbības traucējumus, aizcietējumus. Tas stimulē aknu un nieru darbību. Labi ietekmē sirds darbību, veicina šūnu atjaunošanos, ārstē diabētu, sklerozi un Parkinsona slimību. Citrīns palīdz būt atvērtam un draudzīgam, dibināt kontaktus un veidot attiecības, priecāties, iegūt pārliecību par sevi, ātrāk mācīties.

Turpinājums sekos…

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies