Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Strēlnieks

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. maijs 2017 15:43
1299

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Strēlniekam atbilstošie akmeņi – safīrs, halcedons, topāzs, tīģeracs

Safīrs palīdz saglabāt līdzsvaru un garīgo tīrību. Safīrs pievilina veiksmi mīlas lietās, aizsargā no skauģiem. Akmens veicina zinātkāri un spēju apgūt vairāk informācijas, uzlabo atmiņu un spriestspēju, palīdz koncentrēties, nomierināties un cīnīties ar kārdinājumiem. Safīrs aizsargā acis, ausis, plaušas, kaklu, palīdz pret sāpēm locītavās, nervozitāti, kā arī pārvarēt bailes un depresiju. Safīrs ir lielisks palīglīdzeklis dažādu ādas saslimšanu gadījumos, palīdz astmas, sirds saslimšanas un neiralģijas gadījumā.

Halcedons ir mīlestības akmens. Tas palīdz oratoriem, kā arī šim akmenim piemīt redzes uzlabošanas īpašības, atbrīvo no melanholijas, palīdz attīrīt organismu. Halcedonam piemīt nomierinoša iedarbība. Šim akmenim piemīt spēja aizsargāt tā īpašnieku no dažādām kaitēm, kā arī spēja uzlabot noskaņojumu.

Dzeltenais topāzs rada apmierinājumu ar dzīvi, aizdzen dusmas un naidu. Tas paātrina šūnu reģenerēšanos, labi ārstē zarnu trakta orgānus, aknas, žultspūsli, liesu. Topāzs palīdz nervu saspringuma, enerģētiskā noguruma, stresa stāvoklī. Zilais topāzs arī veicina šūnu reģenerēšanos, kā arī nostiprina vairogdziedzera darbību, līdzsvaro emocijas, nomierina, aizsargā no saslimšanas ar psihiskām kaitēm, ārstē bezmiegu, atvieglo astmas lēkmes, ārstē podagru, palīdz epilepsijas gadījumos. Topāzu iesaka izmantot kakla, mandeļu un mugurkaula sāpju ārstēšanai. Topāzs palīdz veidot kontaktus un draudzību, vienoties ar partneriem un slēgt izdevīgus darījumus, jo ļauj atklāt cilvēka nodomus, kā arī ļauj pieņemt vispareizāko lēmumu.

Tīģeracs aizsargās tā īpašnieku no nelaimes gadījumiem un materiālām neveiksmēm, palīdz saglabāt veselību un attiecības. Akmens dziedina ausu, acu, sirds, kaulu un ginekoloģiskas saslimšanas, palīdz plaušu, nieru, gremošanas sistēmas, nervu un lamfatiskās sistēmas darbībai, aizsargā no negatīvas enerģijas. Tīģeracs spēcina intuīciju.

Turpinājums sekos...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies