Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Mežāzis

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. maijs 2017 09:32
1662

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Mežāzim atbilstošie akmeņi – berils, onikss, rubīns, topāzs, tīģeracs, malahīts

Gaišzilais berils jeb akvamarīns ir mājas un ģimenes sargs, nodrošina mieru un laimi. Akvamarīns palīdz ārstēt kuņģa un aknu slimības, kā arī palīdz mazināt zobu sāpes.

Dzeltenzaļais berils jeb hrizoberils palīdz nekrist kārdinājumā azartiskiem cilvēkiem, ārstē neirozes. Akmens ir saistīts ar intelektu, veicina domāšanu un prāta spējas.

Sarkanvioletais berils (aleksandrīts) dienas gaismā iegūst tumši zaļu toni. Aleksandrīts ārstē sirds un asinsvadu slimības, stiprina asinsvadus, aptur asiņošanu, attīra asinis.

Onikss arābu zemēs un ķīniešiem tiek uzskatīts par skumju akmeni. Onikss savam īpašniekam piešķir spēku un varu, noskaidro prātu, ļauj izprast citu cilvēku nolūkus. Akmens uzlabo atmiņu, aizsargā no pēkšņas nāves, uzlabo potenci un palīdz saglabāt jaunību. Onikss mazina sirdssāpes, kā arī to mēdz likt uz iekaisušām vietām un audzējiem. Onikss palīdz pārvarēt drūmas domas un stresu, veicina emocionālo stabilitāti un paškontroli, tāpēc ir ļoti ieteicams cilvēkiem ar nervu slimībām un depresiju.

Rubīns piešķir spēku un dāvā prieku, attīra asinis, veicina asins cirkulāciju. Akmens aizsargā no lipīgām slimībām un indīgām vielām. Rubīna putekļi tiek izmantoti acu slimību ārstēšanai, redzes uzlabošanai. Šis akmens atmodina iekšējo būtību, stiprina to, tāpēc uzņēmīgiem un drosmīgiem cilvēkiem tas nesīs veiksmi un panākumus, bet ļauniem un skaudīgiem cilvēkiem vairos negatīvās īpašības.

Dzeltenais topāzs rada apmierinājumu ar dzīvi, aizdzen dusmas un naidu. Tas paātrina šūnu reģenerēšanos, labi ārstē zarnu trakta orgānus, aknas, žultspūsli, liesu. Topāzs palīdz nervu saspringuma, enerģētiskā noguruma, stresa stāvoklī. Zilais topāzs arī veicina šūnu reģenerēšanos, kā arī nostiprina vairogdziedzera darbību, līdzsvaro emocijas, nomierina, aizsargā no saslimšanas ar psihiskām kaitēm, ārstē bezmiegu, atvieglo astmas lēkmes, ārstē podagru, palīdz epilepsijas gadījumos. Topāzu iesaka izmantot kakla, mandeļu un mugurkaula sāpju ārstēšanai. Topāzs palīdz veidot kontaktus un draudzību, vienoties ar partneriem un slēgt izdevīgus darījumus, jo ļauj atklāt cilvēka nodomus, kā arī ļauj pieņemt vispareizāko lēmumu.

Tīģeracs aizsargās tā īpašnieku no nelaimes gadījumiem un materiālām neveiksmēm, palīdz saglabāt veselību un attiecības. Akmens dziedina ausu, acu, sirds, kaulu un ginekoloģiskas saslimšanas, palīdz plaušu, nieru, gremošanas sistēmas, nervu un lamfatiskās sistēmas darbībai, aizsargā no negatīvas enerģijas. Tīģeracs spēcina intuīciju.

Malahīts stiprina tā īpašnieka garīgās spējas. Malahīts palīdz ārstēt dažādas sieviešu slimības un reimatismu. Akmens piesaista veiksmi un apkārtējo uzmanību. Malahīts stiprina imūnsistēmu, veicina aizkuņģa dziedzera, nieru un liesas darbību, normalizē sirds darbību, pazemina asinsspiedienu, ārstē gremošanas sistēmas traucējumus, palīdz ārstēt dažādas acu slimības, kā arī tiek izmantots locītavu un mugurkaula problēmu gadījumos.

Turpinājums sekos…

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies