Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Lauva

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. maijs 2017 18:16
4580

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Lauvai piemērotie akmeņi-talismani – hrizolīts, kalnu kristāls, rubīns, karneols, topāzs, dūmakainais kvarcs.

Hrizolīts palīdz iegūt apkārtējo simpātijas, pievilina veiksmi darījumos, aizsargā īpašnieku no ugunsnelaimēm un zādzībām. Akmens veicina draudzīgumu, atbrīvo no skaudības, novērš neapdomīgu rīcību un murgus, piešķir spēku un stiprina intuīciju. Hrizolīts veicina kustību un attīstību, ātrāku zināšanu apguvi un pielāgošanos situācijai. Hrizolīts spēj palīdzēt stostīšanās gadījumā, kā arī uzlabo redzi.

Kalnu kristāls palīdz sirds un kuņģa saslimšanas gadījumos. Kristāla dzidrums uzlabo redzi, novērš kataraktu un glaukomu. Ūdens dzeršana no kristāla glāzes aizsargā no zobu sāpēm un tūskas rašanās. Kristāls nodrošina mierīgu miegu, domu skaidrību, palīdz pārvarēt dvēseles pārdzīvojumus un ātrāk atveseļoties pēc traumām un slimībām. Kristāls uzlabo asinsritu, novērš trombu veidošanos, uzlabo žultspūšļa un aknu darbību.

Rubīns piešķir spēku un dāvā prieku, attīra asinis, veicina asins cirkulāciju. Akmens aizsargā no lipīgām slimībām un indīgām vielām. Rubīna putekļi tiek izmantoti acu slimību ārstēšanai, redzes uzlabošanai. Šis akmens atmodina iekšējo būtību, stiprina to, tāpēc uzņēmīgiem un drosmīgiem cilvēkiem tas nesīs veiksmi un panākumus, bet ļauniem un skaudīgiem cilvēkiem vairos negatīvās īpašības.

Karneols palīdz regulēt menstruālo ciklu, veicina apaugļošanos, atvieglo dzemdības, ārstē drudzi un nostiprina zobus, kā arī ir ieteicams Bāzedova slimības gadījumā. Akmens veicina ātrāku brūču un čūlu dzīšanu. Karneols tā īpašniekam piesaista veiksmi un labklājību, atvaira ļaunu cilvēku enerģiju. Palīdz nomierināties, mazināt dusmas un atgūt prieku.

Dzeltenais topāzs rada apmierinājumu ar dzīvi, aizdzen dusmas un naidu. Tas paātrina šūnu reģenerēšanos, labi ārstē zarnu trakta orgānus, aknas, žultspūsli, liesu. Topāzs palīdz nervu saspringuma, enerģētiskā noguruma, stresa stāvoklī. Zilais topāzs arī veicina šūnu reģenerēšanos, kā arī nostiprina vairogdziedzera darbību, līdzsvaro emocijas, nomierina, aizsargā no saslimšanas ar psihiskām kaitēm, ārstē bezmiegu, atvieglo astmas lēkmes, ārstē podagru, palīdz epilepsijas gadījumos. Topāzu iesaka izmantot kakla, mandeļu un mugurkaula sāpju ārstēšanai. Topāzs palīdz veidot kontaktus un draudzību, vienoties ar partneriem un slēgt izdevīgus darījumus, jo ļauj atklāt cilvēka nodomus, kā arī ļauj pieņemt vispareizāko lēmumu.

Dūmakainais kvarcs ir sapņotāju un fantazētāju akmens. Tas var veicināt radošumu rakstniekiem, bet var arī likt iestigt sapņos un fantāzijās. Vēl šo akmeni dēvē par narkomānu akmeni. Tas ne tikai pievilina cilvēkus ar dažāda veida atkarībām, bet arī uzlabo viņu stāvokli, palīdzot pārvarēt atkarību. Sievietēm dūmakainais kvarcs piešķir noslēpumainību, izceļ sievišķību un atjauno organismu.

Turpinājums sekos...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies