Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Jaunava

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. maijs 2017 16:28
4785

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Jaunavai atbilstošie akmeņi – ahāts, onikss, karneols, sardoniks, lazurīts, citrīns

Ahāts pieprasa ārkārtīgu samnieka stabilitāti, augstu dvēseles pitenciālu, pārliecību par saviem spēkiem, tad akmens kļūst par labāko aizsargu un palīgu.

Ahāts uzsūc negatīvo enerģiju un pārvērš to pozitīvā enerģijā.  Šis akmens ir paredzēts tikai stabiliem, par sevi pārliecinātiem un līdzsvarotiem cilvēkiem, tad tas kļūst par lielisku palīgu dzīvē, piešķir spēku un aizsargā. Ahāts noskaidro prātu, palīdz skaidri paust savu viedokli un pieņemt pareizo lēmumu. Akmens veicina radošumu un pilnveidošanos. Rudi-brūns ahāts palīdz veidot savstarpējās attiecības, virza savu īpašnieku uz slavu un labklājību. Akmens atvaira ļaunos garus, attīra gan ķermeni, gan telpu. Baltais ahāts palīdz saglabāt iekšējo līdzsvaru, mieru, pārliecību par saviem spēkiem. Melno ahātu ir ieteicams izmantot tikai sēru gadījumā, jo tas palīdzēs pārvarēt skumjas un piešķirs spēku dzīvot tālāk. Slāņveida ahāts atbrīvo no stresa, bailēm, uzlabo redzi, palīdz ātrāk atveseļoties. Zilais ahāts ir spēcīgs dziedinātājs osteohondrozes gadījumā. Tas pievilina mīlestību, palīdz saglabāt mieru, veicina zinātkāri un radošumu. Zaļais ahāts ir ieteicams sirds un asinsvadu saslimšanas gadījumos. Tas normalizē elpošanas darbību, uzlabo aknu un aizkuņģa dziedzera darbību. Akmens palīdz pārvarēt aizkaitinājumu, atbrīvo no galvassāpēm. Ahāta krelles palīdzēs bronhu saslimšanas, astmas, hroniska klepus, kakla un zobu sāpju gadījumos. Ahāts novērš krampjus. Pelēkais ahāts palīdz saglabāt mieru mājā un attiecībās, mazina dusmas, palīdz atrisināt konfliktus, atjauno līdzsvaru.

Onikss arābu zemēs un ķīniešiem tiek uzskatīts par skumju akmeni. Onikss savam īpašniekam piešķir spēku un varu, noskaidro prātu, ļauj izprast citu cilvēku nolūkus. Akmens uzlabo atmiņu, aizsargā no pēkšņas nāves, uzlabo potenci un palīdz saglabāt jaunību. Onikss mazina sirdssāpes, kā arī to mēdz likt uz iekaisušām vietām un audzējiem. Onikss palīdz pārvarēt drūmas domas un stresu, veicina emocionālo stabilitāti un paškontroli, tāpēc ir ļoti ieteicams cilvēkiem ar nervu slimībām un depresiju.

Karneols palīdz regulēt menstruālo ciklu, veicina apaugļošanos, atvieglo dzemdības, ārstē drudzi un nostiprina zobus, kā arī ir ieteicams Bāzedova slimības gadījumā. Akmens veicina ātrāku brūču un čūlu dzīšanu. Karneols tā īpašniekam piesaista veiksmi un labklājību, atvaira ļaunu cilvēku enerģiju. Palīdz nomierināties, mazināt dusmas un atgūt prieku.

Sardoniks aizsargā no negatīvās enerģijas, noburšanas, nodevības un meliem. Tas piešķir drosmi, aptur asiņošanu un veicina kaulu saaugšanu. Akmens palīdz ārstēt sirds slimības un ātri novērš bezmiegu. Sardonikss palīdz mācībās.

Lazurīts palīdz mācībās, jaunu iemaņu apguvē, palīdz izzināt noslēpumus, pievilina veiksmi un labklājību. Akmens palīdz attiecību nostiprināšanā, veicina savstarpējo uzticību un izpratni.

Citrīns palīdz pārvarēt depresiju, gremošanas sistēmas un zarnu trakta darbības traucējumus, aizcietējumus. Tas stimulē aknu un nieru darbību. Labi ietekmē sirds darbību, veicina šūnu atjaunošanos, ārstē diabētu, sklerozi un Parkinsona slimību. Citrīns palīdz būt atvērtam un draudzīgam, dibināt kontaktus un veidot attiecības, priecāties, iegūt pārliecību par sevi, ātrāk mācīties.

Turpinājums sekos…

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam