Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Dvīņi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. aprīlis 2017 11:41
2014

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Dvīņiem piemērotie akmeņi-talismani – ahāts, turmalīns, tīģeracs, citrīns.

Ahāts uzsūc negatīvo enerģiju un pārvērš to pozitīvā enerģijā.  Šis akmens ir paredzēts tikai stabiliem, par sevi pārliecinātiem un līdzsvarotiem cilvēkiem, tad tas kļūst par lielisku palīgu dzīvē, piešķir spēku un aizsargā. Ahāts noskaidro prātu, palīdz skaidri paust savu viedokli un pieņemt pareizo lēmumu. Akmens veicina radošumu un pilnveidošanos. Rudi-brūns ahāts palīdz veidot savstarpējās attiecības, virza savu īpašnieku uz slavu un labklājību. Akmens atvaira ļaunos garus, attīra gan ķermeni, gan telpu. Baltais ahāts palīdz saglabāt iekšējo līdzsvaru, mieru, pārliecību par saviem spēkiem. Melno ahātu ir ieteicams izmantot tikai sēru gadījumā, jo tas palīdzēs pārvarēt skumjas un piešķirs spēku dzīvot tālāk. Slāņveida ahāts atbrīvo no stresa, bailēm, uzlabo redzi, palīdz ātrāk atveseļoties. Zilais ahāts ir spēcīgs dziedinātājs osteohondrozes gadījumā. Tas pievilina mīlestību, palīdz saglabāt mieru, veicina zinātkāri un radošumu. Zaļais ahāts ir ieteicams sirds un asinsvadu saslimšanas gadījumos. Tas normalizē elpošanas darbību, uzlabo aknu un aizkuņģa dziedzera darbību. Akmens palīdz pārvarēt aizkaitinājumu, atbrīvo no galvassāpēm. Ahāta krelles palīdzēs bronhu saslimšanas, astmas, hroniska klepus, kakla un zobu sāpju gadījumos. Ahāts novērš krampjus. Pelēkais ahāts palīdz saglabāt mieru mājā un attiecībās, mazina dusmas, palīdz atrisināt konfliktus, atjauno līdzsvaru.

Zaļais turmalīns ir harmonijas un līdzsvara akmens. Tas palīdz aknu, nervu sistēmas, aisnsrites traucējumu un ādas saslimšanu gadījumos. Turmalīns stiprina imunitāti, atgriež dzīvesprieku un atmodina radošumu. Zilais turmalīns palīdz noskaidrot prātu, koncentrēt uzmanību, iemigt, kā arī nostiprina nervu, limfātisko un hormonālo sistēmu. Akmens dod miera un drošības sajūtu, ļauj noticēt saviem spēkiem. Rozā turmalīns veicina radošumu, atbrīvo no mīlas ciešanām un bailēm.

Tīģeracs aizsargās tā īpašnieku no nelaimes gadījumiem un materiālām neveiksmēm, palīdz saglabāt veselību un attiecības. Akmens dziedina ausu, acu, sirds, kaulu un ginekoloģiskas saslimšanas, palīdz plaušu, nieru, gremošanas sistēmas, nervu un lamfatiskās sistēmas darbībai, aizsargā no negatīvas enerģijas. Tīģeracs spēcina intuīciju.

Citrīns palīdz pārvarēt depresiju, gremošanas sistēmas un zarnu trakta darbības traucējumus, aizcietējumus. Tas stimulē aknu un nieru darbību. Labi ietekmē sirds darbību, veicina šūnu atjaunošanos, ārstē diabētu, sklerozi un Parkinsona slimību. Citrīns palīdz būt atvērtam un draudzīgam, dibināt kontaktus un veidot attiecības, priecāties, iegūt pārliecību par sevi, ātrāk mācīties.

Turpinājums sekos…

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies