Akmeņi-talismani katrai zodiaka zīmei. Auns

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. aprīlis 2017 12:16
2586

Akmeņi spēj ilgstoši uzglabāt enerģiju, tieši tāpēc tiem tiek piedēvētas maģiskas spējas. Nozagti akmeņi cilvēkam spēj atnest tikai neveiksmes. Nopirkti akmeņi kļūst par talismaniem tikai pēc kāda laika. Bet patiesie akmeņi-talismani ir dāvināti vai mantoti.

Lai izvēlētos īsto akmeni-talismanu, ir nepieciešams pievērst uzmanību planētu izvietojumam dzimšanas brīdī. Ir svarīgi, lai akmens patiktu arī vizuāli. Ja izvēlētais akmens nepatiks, neveidosies īstā saikne, labuma vietā var tikt radīts kaitējums.

Auns - jašma, dimants, karneols, turmalīns, topāzs, cirkons

Auniem ir ieteicams izvēlēties sarkano jašmu. Šis akmens palīdz uzlabot asinsriti un sirdsdarbību, noskaidro prātu, uzlabo atmiņu, piešķir spēku. Jašmai piemīt dziednieciskas spējas – tā spēj ārstēt aknu, žultspūšļa, nieru un urīnpūšļa saslimšanas. Vīrieši jašmu var izmantot prostatas iekaisuma ārstēšanai, bet sievietes – neauglības un ginekoloģisku traucējumu ārstēšanai. Jašma palīdz vieglāk pārciest bēdas, zaudējuma sāpes un mīlestības ciešanas. Sarkanā jašma kā amulets palīdz pārvarēt drudzi un epilepsiju, samazina asiņošanu.

Dimanti palīdz cīņā, tie aizsargā ķermeņa locekļus, palīdz saglabāt dzirdi, aizsargā pret noburšanu un ļauniem gariem. Dimanti palīdz ārstēt mēnessērdzību. Tie nostiprina visus enerģētiskos centrus. Sievietēm dimanti palīdz saglabāt bērniņu gaidībās, kā arī atvieglo dzemdības. Dimanti palīdz kuņģa, nervu un psihisku saslimšanu gadījumos (depresija, šizofrēnija), ārstē bezmiegu.

Karneols palīdz regulēt menstruālo ciklu, veicina apaugļošanos, atvieglo dzemdības, ārstē drudzi un nostiprina zobus, kā arī ir ieteicams Bāzedova slimības gadījumā. Akmens veicina ātrāku brūču un čūlu dzīšanu. Karneols tā īpašniekam piesaista veiksmi un labklājību, atvaira ļaunu cilvēku enerģiju. Palīdz nomierināties, mazināt dusmas un atgūt prieku.

Zaļais turmalīns ir harmonijas un līdzsvara akmens. Tas palīdz aknu, nervu sistēmas, aisnsrites traucējumu un ādas saslimšanu gadījumos. Turmalīns stiprina imunitāti, atgriež dzīvesprieku un atmodina radošumu. Zilais turmalīns palīdz noskaidrot prātu, koncentrēt uzmanību, iemigt, kā arī nostiprina nervu, limfātisko un hormonālo sistēmu. Akmens dod miera un drošības sajūtu, ļauj noticēt saviem spēkiem. Rozā turmalīns veicina radošumu, atbrīvo no mīlas ciešanām un bailēm.

Dzeltenais topāzs rada apmierinājumu ar dzīvi, aizdzen dusmas un naidu. Tas paātrina šūnu reģenerēšanos, labi ārstē zarnu trakta orgānus, aknas, žultspūsli, liesu. Topāzs palīdz nervu saspringuma, enerģētiskā noguruma, stresa stāvoklī. Zilais topāzs arī veicina šūnu reģenerēšanos, kā arī nostiprina vairogdziedzera darbību, līdzsvaro emocijas, nomierina, aizsargā no saslimšanas ar psihiskām kaitēm, ārstē bezmiegu, atvieglo astmas lēkmes, ārstē podagru, palīdz epilepsijas gadījumos. Topāzu iesaka izmantot kakla, mandeļu un mugurkaula sāpju ārstēšanai. Topāzs palīdz veidot kontaktus un draudzību, vienoties ar partneriem un slēgt izdevīgus darījumus, jo ļauj atklāt cilvēka nodomus, kā arī ļauj pieņemt vispareizāko lēmumu.

Cirkons uzlabo prāta spējas, veicina mērķtiecību, zinātkāri, nostiprina atmiņu. Akmens palīdz pārvarēt melanholiju un halucinācijas, aizsargā no ļauniem gariem.

Turpinājums sekos…

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies