Ak pavasari, pavasari, ko tu dari....?

Autors: Kerstyna, 2014. gada 18. marts, 15:15:24
Ak pavasari, pavasari, ko tu dari....?

 Nav jāskatās kalendārā, lai uzzinātu, ka PAVASARIS NĀK. To sieviešu žurnāli un portāli draudzīgi skandē jau no janvāra.

Mani sāk pārņemt panika, nu kā lai es sagaidu pareizi pavasari atbilstoši visiem uzstādījumiem. Nu nē, es protams, neapanikoju, bet varētu.

Pēc žurnāliem vadoties - vienkārši nedrīkstu sagaidīt pavasari nenometusi tos dažus liekos kg –  bet es nedrīkstu tos nomest – jo  manas „vārnukājas” un rūpju rievas  mani neapgrūtina, kamēr esmu viegli apaļīga.  

 Un es sevi pārāk mīlu, lai kaut kādu mistisku standartu vārdā pakļautu sevi tādiem žņaugiem.

Tātad – diētas atkrīt.

Nākošais – obligāti nodepilēt visu, kas tik kaut kur aug..... Mjā, tur ir sarežģījumi – man pa dzimšanai rokas un kājas ir gludas... ko nu?

Jāatkopj mati pēc smagās, postošās ziemas....man tie ir biezi, veselīgi, spīdīgi visu laiku – tātad atkrīt matu savešanas kārtībā etaps.

Pavasara mode -  nevaru sagaidīt, kad modē būs neko nezināt par modi... Tas gan nenozīmē, ka modei nesekoju – sekoju, žurnālos. Un zinu, ka 2014. Aktuālās pavasara krāsa nav manējās.

„Štukatūra” – joprojām neesmu gatava veltīt stundu laika naturāla izskata iegūšanai :D  Skropstu tuša, ēnas un lūpu spīdums....  Laikam jāiet nokautrēties....

 Sportiskā formas uzturēšana ar trenažieriem  utt.... Ar 6km raitā solī pilnīgi pietiek, lai celulīta biedu noturētu pa gabalu.

 Ja cilvēks dzīvo saskaņā ar sevi, ir mērens savās iegribās un pa visu vari neliekas mēdiju klātajā Prokrusta gultā, tad  gadalaiku maiņa noteikti nav nekas tāds, kam tik ļoti jāgatavojas un par ko būtu  jāstreso. 

Laikam esmu drusku ķecere....