Aizkustinošs un gaišs Ziemassvētku noskaņu koncerts

Autors: Linduchy, 2017. gada 14. decembris, 10:54:55
Aizkustinošs un gaišs Ziemassvētku noskaņu koncerts

Tuvojoties Ziemassvētkiem, mūsu ikdienu papildina svētku gaidīšanas steiga. Ir jāpaspēj paveikt darbus. Ir jāsarūpē dāvanas mīļajiem. Ir jāizrotā mājoklis un jāplāno svētku mielasts. Un vēl un vēl, un vēl. Ziemassvētki ir tikuši tik ļoti komercializēti, ka mēs bieži vien piemirstam, ka šis ir mīlestības, atbalsta, sapratnes, miera, gaišuma un pateicības laiks.

13. decembra vakarā Rīgas Svētā Jāņa Evaņģēliski luteriskajā baznīcā izskanēja aizkustinošs un gaišs Ziemassvētku noskaņu koncerts “Debess dārzos”, piepildot plašo telpu un klausītāju sirdis ar Ievas Kerēvicas un Sergeja Jēgera apburošo dziedājumu.

Koncerta programmā akadēmiskās mūzikas smalkums harmoniski savijās ar džeza vibrējošo skanējumu, ļaujot klausītājiem izbaudīt abu talantīgo mākslinieku unikālās un fantastiskās balss sniegumu, dodoties meditatīvā ceļojumā uz saviem iekšējiem debess dārziem, lai atrastu mieru un Ziemassvētku brīnumu.

Ievas Kerēvicas valdzinošā balss un Sergeja Jēgera krāšņais un siltais balss tembrs sniedza patiesi brīnumainu Ziemassvētku noskaņu – gaišu, mierpilnu, pozitīvi saviļņojošu, aizkustinošu un mīlestības piepildītu.

Sirsnīgs paldies koncerta māksliniekiem un organizatoriem, kas ir ieguldījuši milzīgu darbu, lai iepriecinātu klausītājus šajā svētku gaidīšanas laikā un palīdzētu uz brīdi apstāties, izbaudīt mieru, skaistumu un  gaišumu. Paldies!

Jau šovakar Ievas Kerēvicas un Sergeja Jēgera brīnumskaistā koncertprogramma “Debess Dārzos” skanēs Saldū – Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Mākslinieki izpildīs koncertprogrammu arī Smiltenē, Cēsīs, Valmierā, Cesvainē, Kuldīgā, Alūksnē, Ikšķilē, Baltezerā, Liepājā un Rēzeknē. Rīgā koncerti notiks vairākos dievnamos – Rīgas Sv. Mārtiņa ev. luteriskajā baznīcā, Rīgas Lutera draudzē Torņakalnā, Vecajā sv. Ģertrūdes baznīcā.

Uzzini vairāk un iegādājies biļetes šeit:

https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/12385