Ainara Mielava labdarības koncertā saziedotie līdzekļi palīdzēs 220 veselības centrā aprūpējamo labiekārtot dzīves apstākļus

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. maijs 2014 00:00
1766

Sestdien, 14. jūnijā, plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē notiks Ainara Mielava un „Pārcēlāju” kopīgi ar Jūrmalas „Lauvu klubu” rīkotais labdarības koncerts, kurā tiks vākti ziedojumi veselības un sociālās aprūpes centra „Sloka” veco ļaužu dzīves vietas labiekārtošanai.

Šodien, 20.maijā, Ķīpsalā restorāna „Ostas skati” āra terasē notika labdarības koncerta preses konference, kurā bez Ainara Mielava piedalījās arī koncerta producents Sandis Mohovikovs, Jūrmalas pilsētas domes Kultūras nodaļas vadītāja p.i.Agnese Miltiņa,  Jūrmalas „Lauvu kluba” valdes loceklis Pāvels Dunajs un veselības un sociālās aprūpes centra „Sloka” valdes priekšsēdētājs Aivars Smagars.

20140520231710-30948.jpg

Šis būs jau otrais biedrības Jūrmalas „Lauvu klubs” rīkotais labdarības koncerts. 2013. gada nogalē tajā piedalījās grupa „Pērkons” ar koncertprogrammu „Sapumpurots zars”, kurā par saziedotajiem līdzekļiem Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļai tika iegādāta jaundzimušo dzirdes diagnostikas iekārta. Šogad Ainārs Mielavs un Pārcēlāji sniegs labdarības koncertu, lai palīdzētu 220 veselības centrā aprūpējamo labiekārtot ikdienas sadzīves apstākļus.

„Lauvu kluba mērķis ir ar cilvēcisku sapratni un vienkārši padarāmiem darbiem, sakārtot to pilsētas iedzīvotājus  ikdienu, kuriem tā visvairāk nepieciešama. Jūrmalas „Lauvas klubs” tika dibināts 2012. gada 24. oktobrī un tajā darbojas vairāk nekā 1,3 miljons biedru visā pasaulē. Mēs ceram, ka iesāktā labdarību tradīcija pilsētā veiksmīgi turpināsies arī nākotnē ”, par kluba mērķiem stāstā tās valdes loceklis Pāvels Dunajs.

Koncerts nevarētu notikt bez Jūrmalas pilsētas domes atbalsta, kas nodrošina Dzintaru koncertzāles izmantošanu. Jūrmalas pilsētas domes Kultūras nodaļas vadītāja p.i. Agnese Miltiņa atklāj: „2015.gada sākumā tiek plānots atklāt mazo zāli Dzintaru koncertzālē, kas vienlaikus būs arī ziemas zāle, tā pagarinot Jūrmalā notiekošo pasākumu sezonalitāti. Šogad tiks atklāts arī atjaunotais Majoru kultūras nams jeb Jūrmalas Kultūras centrs.”

„Veselības un sociālās aprūpes centra - Sloka" valdes priekšsēdētājs Aivars Smagars savukārt ir veicis nelielu aptauju iemītnieku vīdu vaicādams, kas viņiem būtu nepieciešams par saziedotajiem līdzekļiem. No aprūpes centra iemītnieku puses izskanējušas dažādas atbildes - par instrumentiem bārdas dzīšanai, matu griešanai un fēnošanai, bet 99% esot atzinuši, ka ir nepieciešami tumšie nakts aizkari, lai pilnmēness naktīs varētu mierīgāk gulēt un saulainās dienās palātās nebūtu tik karsti.

Centrā atrodas veselības aprūpes nodaļa, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa, sociālās aprūpes nodaļa, pansionāta nodaļa personām ar garīga rakstura traucējumiem, kur tiek vispusīgi nodrošinātas šo cilvēku vajadzības gan pēc sociālās, gan medicīniskās un garīgās palīdzības. Tā kā daļa Slokas aprūpes centrā dzīvojošo nav spējīgi aizbraukt uz Dzintaru koncertzāli, izskanēja iespēja, ka Ainārs Mielavs sniegs nelielu koncertu arī tur.

Aivars Smagars izsaka pateicību Jūrmalas „Lauvas klubam” par ieguldīto darbu gan iepriekšējā labdarības pasākumā palīdzot jaundzimušajiem, gan šogad palīdzot vecajiem ļaudīm un cer, ka biedrība savu darbību turpinās arī nākotnē.

Ainars Mielavs sola dziedāt un spēlēt koncertā ar prieku, jo tas ir labdarības koncerts. Viņš arī atzīst, ka piedalās šāda veida pasākumos, lai palīdzētu tiem, kam tas ir nepieciešams, un cer uz apmeklētāju atbalstu, lai Slokas veselības un sociālās aprūpes namam būtu tumšie aizkari un top sava frizētava.

Uz skatuves gaidāmi dažādu laiku „pārcēlāji” – Ainars Mielavs, Gints Sola, Juris Kroičs, Aigars Voitišķis un Jānis Stafeckis. Labdarības koncertā skanēs gan zināmas dziesmas „Atpogā manu kreklu”, „Tu saviļņoji mani”, „Kad mēness jūrā krīt”, „Paņem mani”, „Ai, jel manu vieglu prātu”, kā arī tiks atskaņotas citas ansambļa dziesmas.

Ainara Mielava un pārcēlāju koncerts notiks Dzintaru koncertzālē 14. jūnijā plkst.19:00. Biļetes jau nopērkamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs un mājas lapā www.bilesuparadize.lv .


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies