Aija Andrejeva un Goran Gora atrod pavasari

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. aprīlis 2015 00:00
2351

Tā kā metereoloģiskais pavasaris vēl nesaprot vai drīkst ierasties uz palikšanu, Aija Andrejeva un Goran Gora nolēmuši uzņemties rūpes par pavasara iestāšanos, ieskaņojot dziesmu "Pavasaris". Ticējums vēsta, ka pavasaris ar katru dziesmas atskaņošanas reizi pietuvojas Latvijai par vienu metru. Līdz ar to - katra Latvijas iedzīvotāja spēkos ir pasteidzināt neizlēmīgā pavasara iestāšanos.

20150410170505-69311.jpg

"Šo taktiku realitātē pārbaudījām Aijas tūres "Soļi"koncertā Mālpilī," atklāj dziesmas autors Goran Gora. "Kad ieradāmies,laikapstākļi nelutināja - bija drēgns un apmācies. Aija to neredzēja, jo koncerts jau bija sācies, bet, jo ātrāk tuvojās dziesmas "Pavasaris"atskaņojums, jo vairāk saules staru izspraucās cauri mākoņiem. Koncertam beidzoties, Mālpilī bija saulains un silts laiks. Tālāko laika prognozi,protams, atstājām mālpilnieku pārziņā."


Latvijas metereologi iesaka katram klausītājam dziesmu"Pavasaris" iemācīties no galvas, lai Aijas Andrejevas koncerttūres "Soļi"noslēguma koncertā Rīgā, 24.aprīlī, koncertzālē "Palladium", apvienotu savus spēkus un izšķirtu gadalaiku maiņas likteni.


Ņemot vērā, ka šāda nebijuša mēroga projektam nepieciešams kolektīvais spēks, biļetes uz koncertu, kā arī pārējiem tūres koncertiem ir pieejamas "Biļešu Paradīzes" kasēs.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies