Aicina atbalstīt Gustava Melbārža sapni studēt prestižā teātra skolā Londonā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. maijs 2021 14:45
147

Jaunais, daudzsološais mūziķis Gustavs Melbārdis līdz šim, iespējams, vairāk bija pazīstams kā vokālās grupas «Insomnia» dibinātājs, kā arī dažādu projektu dalībnieks. Taču šā gada pavasarī viņš, izturot sarežģītus iestājeksāmenus, iestājās vienā no pasaulē vadošajām teātra un mūzikas augstskolām – Mountview  Academy of Theatre Arts Londonā, bakalaura programmā «Actors-Musicianship». Lai Gustava sapnis piepildītos, ir nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.  

Skolas prezidente – leģendārā britu aktrise Džūdija Denča (Dame Judi Dench) – saka: «Mauntjū akadēmija ir vieta, kurā satiekas jaunie teātra jomas profesionāļi, lai intensīvā trīs gadus ilgajā mācību programmā apgūtu visu nepieciešamo veiksmīgas karjeras īstenošanai.» Pēc universitātes oficiālajiem rezultātiem, no vairāk kā 1500 jauniešiem, izturot trīs eksāmenu kārtas, tika uzņemti 25 studenti, un Gustavs, uzrādot vienu no augstākajiem rezultātiem, ir viens no viņiem. Programma ir kā secīgs nākamais solis pēc Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas absolvēšanas, jo mācību programma Londonas augstskolā dod iespēju apgūt aktiera profesiju un turpināt attīstīties kā profesionālam mūziķim.

Lai arī ģimene ir gatava ieguldīt visus savus resursus Gustava sapņa īstenošanā, diemžēl šobrīd ar to nepietiek, tāpēc ļoti nepieciešams atbalsts. Sakarā ar «Brexit» pēdējās fāzes noslēgšanos, studiju maksa Eiropas Savienības studentiem Anglijā ir 2,5 reizes lielāka kā pagājušajā mācību gadā. Viena gada studiju izmaksas Mauntjū universitātē ir 21 000 EUR. Universitātes aprēķinātās dzīvošanas izmaksas gadā ir aptuveni 15 000 EUR.  

Diemžēl šobrīd ES iedzīvotājiem ir liegta pieeja studiju kredītiem Lielbritānijā, un kopš 2020.gada marta arī Latvijas valsts vairs nepiedāvā studiju kredītus izglītības iegūšanai ārzemēs. Iestājeksāmenu rezultāti tika paziņoti 2021.gada 14.maijā, bet mācību maksa par pirmo mācību gadu ir jāiemaksā līdz 2021.gada 5. jūnijam, lai varētu nokārtot visus nepieciešamos uzturēšanās dokumentus. Universitāte, darba iespējas kā arī stipendijas piešķiršanas iespējas piedāvā tikai pēc pirmā mācību semestra, tādēļ nepieciešams atbalstīt Gustavu pirmā, lielā soļa speršanai.  

Ar Mūzikas un Mākslas Atbalsta fonda palīdzību ir izveidota platforma, kurā atradīsiet vairāk informācijas par Gustavu un viņa atbalsta iespējām!  

ZIEDOJUMU PLATFORMA:  https://gogetfunding.com/atbalstigustavu/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies