Ādažos notiks Latvijā pirmais ģitārista Mārča Auziņa autokoncerts

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. maijs 2020 11:04
175
Meklējot iespējas tikties ar saviem klausītājiem, ģitārists Mārcis Auziņš kopā ar Ādažu novada pašvaldību un koncertu kompāniju "Forte Production" izveidojis projektu “Autokoncerts”, risinājuma pamatā ir pagājušā gadsimta sākumā Eiropā un 50-60.gados ASV populārā auto kino ideja. 
 
Latvijā pirmais “Autokoncerts” notiks 16.maijā plkst. 19.00 Ādažu vidusskolas autostāvvietā. Iebraukšanas kartes uz koncertu būs pieejamas no 8.maija pēcpusdienas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.
 
“Ļoti novērtēju iespēju atkal kāpt uz skatuves un koncertēt, sniedzot šobrīd cilvēkiem tik ļoti nepieciešamo prieku un emocijas. Kontekstā ar esošo situāciju autokoncertzāle ir ideāls risinājums, kas ļauj baudīt koncertu neizkāpjot no savas automašīnas intīmā un tajā pašā laikā drošā atmosfērā. Prieks, ka šī ideja piedzīvo renesansi koncertu veidolā un ar nepacietību gaidu šo uzstāšanos,” saka Mārcis Auziņš. 
 
Koncerta ilgums būs viena stundas, tajā skanēs Mārča Auziņa solo programmās “Viens” un “Aizrautība” iepazītie skaņdarbi. Atšķirībā no ierastajiem Mārča Auziņa koncertiem, šajā ikviens skatītājs ar video ekrāna palīdzību varēs nokļūt Mārcim pavisam tuvu. Koncerta skaņa tiks nodrošināta katrā automašīnā individuāla ar īpaša tehniskā risinājuma palīdzību. 
 
Koncerta vietā automašīnu ietilpība ir līdz 50 automašīnām, drošības apsvērumu dēļ no automašīnām izkāpt nedrīkstēs, vienā automašīnā drīkstēs atrasties tikai vienas mājsaimniecības pārstāvji, kuriem līdzi jābūt personu apliecinošiem dokumentiem. Koncerta teritorijā netiks izvietotas labierīcības vai kafejnīcas, visi uzbūves un tehniskā nodrošinājuma darbi tiks veikti ar maksimālu piesardzību ievērojot drošības noteikumus, tos veiks minimāls darbinieku skaits. Kārtību koncerta vietā nodrošinās Ādažu pašvaldības policija un apsardzes kompānija. Pie iebraukšanas teritorijā būs jāuzrāda iebraukšanas kartes, tās varēs iegādāties tikai iepriekšpārdošanā un to skaits būs ierobežots.
 
Publicitātes foto, autore Dagmāra Legante:
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies