Acteku horoskops

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 27. aprīlis, 12:32:24
Acteku horoskops

Acteki īpaši rūpīgi pētīja debesis un zvaigznāju izvietojumu. Viņiem bija sava horoskopu zīmju sistēma. Lasi un uzzini, kādam acteku horoskopa dzīvniekam atbilsti tu.

ŪDRS (20. janvāris – 18. februāris)

Ūdrs – cilvēks ar savām dīvainībām, kuram ir raksturīga netipiska uzvedība. Ūdra zīmē dzimušiem cilvēkiem piemīt smalks dvēseles stāvoklis, tāpēc reizēm viņus ir ļoti grūti izprast.

VILKS (19. februāris – 20. marts)

Vilks – dziļi emocionāls un aizraujošs cilvēks. Vilka zīmē dzimušie cilvēki ir kaislīgi un dāsni mīļākie. Nepieņem atraidījumu, kļūst īpaši uzmācīgi.

ĒRGLIS (21. marts – 19. aprīlis)

Ērglis – dzimis līderis, vienmēr atrod ideālo risinājumu sarežģītās situācijās. Nekad netērē laiku veltīgi, prot “kalt dzelzi, kamēr tas ir karsts”.

BEBRS (20. aprīlis – 20. maijs)

Bebrs ir lojāls, atsaucīgs, uz viņu vienmēr var paļauties. Bebra zīmē dzimušie cilvēki ir ideāli darbinieki, vienmēr pilda darba pienākumus ar maksimālu atdevi.

ZIRGS (21. maijs – 20. jūnijs)

Zirgs iedvesmo citus ar savu dzīvīgumu un atjautību. Zirga zīmē dzimušie cilvēki ir lieliski sarunu biedri ar humora izjūtu.

ĒZELIS (21. jūnijs – 21. jūlijs)

Ēzelis ir lielisks klausītājs, empātisks, vienmēr atradīsies blakus, kad tas ir nepieciešams.

ZIVS (22. jūlijs – 21. augusts)

Zivs zīmē dzimušiem cilvēkiem piemīt netipisks enerģiskums. Zivs vienmēr ir motivēta un uzlādēta ar veselīgu optimismu.

LĀCIS (22. augusts – 21. septembris)

Lācis – praktisks un līdzsvarots. Lācis ir lielisks biznesa partneris, jo vienmēr vadās pēc loģikas principiem.

ĀPSIS (22. septembris – 22. oktobris)

Āpša zīmē dzimušie cilvēki ir ideju un viedokļu cilvēki – lieliski politiķi un uzņēmēji.

PUMA (23. oktobris – 22. novembris)

Pumai patīk, kad viņu ciena, slavē un apbrīno. Galvenais trūkums – absolūti nepatīk risināt materiālas dabas jautājumus.

LŪSIS (23. novembris – 21. decembris)

Lūsis – ciets un vētrains cilvēks. Lūša zīmē dzimušie cilvēki ir izturīgi, prot pielāgoties un izdzīvot pat visskarbākajos apstākļos paši saviem spēkiem, tāpēc attiecības ar cilvēkiem un jūtas paliek otrā plānā.

MANGUSTS (22. decembris – 19. janvāris)

Mangusts ir apņēmīgs un mērķtiecīgas, tiecās uz panākumu gūšanu par jebkādu cenu. Mangusta zīmē dzimušie cilvēki nemitīgi ar kādu sacenšās un konkurē. Pat draugi un ģimenes locekļi ir konkurenti.