Acteku horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. aprīlis 2017 12:32
4356

Acteki īpaši rūpīgi pētīja debesis un zvaigznāju izvietojumu. Viņiem bija sava horoskopu zīmju sistēma. Lasi un uzzini, kādam acteku horoskopa dzīvniekam atbilsti tu.

ŪDRS (20. janvāris – 18. februāris)

Ūdrs – cilvēks ar savām dīvainībām, kuram ir raksturīga netipiska uzvedība. Ūdra zīmē dzimušiem cilvēkiem piemīt smalks dvēseles stāvoklis, tāpēc reizēm viņus ir ļoti grūti izprast.

VILKS (19. februāris – 20. marts)

Vilks – dziļi emocionāls un aizraujošs cilvēks. Vilka zīmē dzimušie cilvēki ir kaislīgi un dāsni mīļākie. Nepieņem atraidījumu, kļūst īpaši uzmācīgi.

ĒRGLIS (21. marts – 19. aprīlis)

Ērglis – dzimis līderis, vienmēr atrod ideālo risinājumu sarežģītās situācijās. Nekad netērē laiku veltīgi, prot “kalt dzelzi, kamēr tas ir karsts”.

BEBRS (20. aprīlis – 20. maijs)

Bebrs ir lojāls, atsaucīgs, uz viņu vienmēr var paļauties. Bebra zīmē dzimušie cilvēki ir ideāli darbinieki, vienmēr pilda darba pienākumus ar maksimālu atdevi.

ZIRGS (21. maijs – 20. jūnijs)

Zirgs iedvesmo citus ar savu dzīvīgumu un atjautību. Zirga zīmē dzimušie cilvēki ir lieliski sarunu biedri ar humora izjūtu.

ĒZELIS (21. jūnijs – 21. jūlijs)

Ēzelis ir lielisks klausītājs, empātisks, vienmēr atradīsies blakus, kad tas ir nepieciešams.

ZIVS (22. jūlijs – 21. augusts)

Zivs zīmē dzimušiem cilvēkiem piemīt netipisks enerģiskums. Zivs vienmēr ir motivēta un uzlādēta ar veselīgu optimismu.

LĀCIS (22. augusts – 21. septembris)

Lācis – praktisks un līdzsvarots. Lācis ir lielisks biznesa partneris, jo vienmēr vadās pēc loģikas principiem.

ĀPSIS (22. septembris – 22. oktobris)

Āpša zīmē dzimušie cilvēki ir ideju un viedokļu cilvēki – lieliski politiķi un uzņēmēji.

PUMA (23. oktobris – 22. novembris)

Pumai patīk, kad viņu ciena, slavē un apbrīno. Galvenais trūkums – absolūti nepatīk risināt materiālas dabas jautājumus.

LŪSIS (23. novembris – 21. decembris)

Lūsis – ciets un vētrains cilvēks. Lūša zīmē dzimušie cilvēki ir izturīgi, prot pielāgoties un izdzīvot pat visskarbākajos apstākļos paši saviem spēkiem, tāpēc attiecības ar cilvēkiem un jūtas paliek otrā plānā.

MANGUSTS (22. decembris – 19. janvāris)

Mangusts ir apņēmīgs un mērķtiecīgas, tiecās uz panākumu gūšanu par jebkādu cenu. Mangusta zīmē dzimušie cilvēki nemitīgi ar kādu sacenšās un konkurē. Pat draugi un ģimenes locekļi ir konkurenti. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ute.Schmid 8. oktobris 2021 12:41

Labdien, dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu projektu? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e -pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai rakstiet man ziņojumu tieši uz WhatsApp, izmantojot: +447903159998, un saņemiet atbildi uzreiz.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums un esam apņēmušies palīdzēt jums īstenot visas jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu nodrošināšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrs tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme - Pieejama procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes - jums ir 99,9% iespēja saņemt aizdevumu
* Elastīga atmaksa - Jums ir jāizvēlas atmaksas datums katru nedēļu, mēnesi vai gadu 1-30 gadus.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizētas norādes un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nezaudējiet iespēju finanšu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot
E -pasts: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
WhatsApp/Telegram: +447903159998

Starpnieki/konsultanti/brokeri ir laipni aicināti ņemt līdzi savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnībā pārliecināti, mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.