79 Raimonda Paula dziesmas vienuviet - Latvijas Radio 2 mobilajā aplikācijā

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 7. janvāris, 00:31:29
79 Raimonda Paula dziesmas vienuviet - Latvijas Radio 2 mobilajā aplikācijā

Atzīmējot 12.janvārī maestro Raimonda Paula 79.dzimšanas dienu, Latvijas Radio 2 (LR2) piedāvā klausīties Raimonda Paula 79 nozīmīgākās dziesmas mobilajā aplikācijā.

No 6.janvāra klausītāji iecienītākās Raimonda Paula melodijas varēs dzirdēt ne vien Latvijas Radio 2 bezmaksas mūzikas programmās radio uztvērējos, bet arī klausīties Latvijas Radio 2 mobilās aplikācijas kanālā "Raimonds Pauls".

Līdzās LR2 ētera tiešraidei un horoskopu sadaļai aplikācijas jaunajā dziesmu plūsmas sadaļā vienuviet atlasītas tādas dziesmas kā "Sanāciet, sadziediet, sadancojiet", "Vella kalpi", "Manai dzimtenei", "Pie jūras dzīve mana", "Atgriešanās", "Varavīksne" un citas maestro radītas melodijas, kuras viedierīcēm - viedtelefoniem un planšetēm - atlasījusi Latvijas Radio 2 mūzikas programmu vadītāja Daiga Mazvērsīte.

Viedtālruņiem un planšetēm veidotā Latvijas Radio 2 mobilā aplikācija iPhone un Android operētājsistēmās bez maksas ir lejupielādējama App Store un Google Play aplikāciju vietnēs.

Aicinām svinēt Maestro 79.jubileju kopā! Plašāka informācija par Latvijas Radio 2 aplikāciju ir pieejamahttp://www.lr2.lv/aplikacijas, twitter.com/LatvijasRadio2 un draugiem.lv/latvijasradio.