5 svarīgas lietas, kas ikvienai sievietei noderēs atvaļinājuma laikā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. augusts 2020 11:42
161

Atvaļinājums pie jūras – tā ir karsta saule, sāļa jūra, pastaigas gar krastmalu, ballītes pludmalē. Mēs esam apkopojuši piecas vissvarīgākās lietas, kas noderēs ikvienai sievietei atvaļinājuma laikā. Saglabājiet, lai nepiemirstās.

Saules aizsargkrēms

Kremu ar SPF ir jāuzziež vienmēr, jo īpaši vasarā, lad saule ir īpaši aktīva.

Uzziediet saules aizsargkrēmu katru reizi pirms iziešanas uz ielas. Mēs neiesakām ilgi atrasties tiešos saules staros: tie atūdeņo ādu, var pasliktināt tās izskatu, provocēt pigmenta pleķu veidošanos un pat ādas vēzi. Nepārdzīvojiet, ja neizdodas iesauļoties – pludmalē āda ātri iegūst zeltainu nokrāsu: jūs sauļojaties kamēr ejat uz jūru, pastaigājaties gar jūru vai vienkārši atpūšaties ēniņā. Lai pasargātu ādu, paņemiet līdzi pārbaudītu saules aizsargkrēmu. Ja, piemēram, jums ir gaiša āda, izvēlieties krēmu ar maksimālo SPF 50+ aizsardzību. Vēl lietojiet lūpu balzāmu ar SPF (par maigo lūpu ādu, nez kāpēc, daudzi piemirst) un smērējiet ar saules aizsargkrēmu arī ausis.

20200825145256-87870.jpg

Sporta abģērbs

Jūras gaiss un garās piekrastes dara brīnumus: tā vien gribas paskriet gar jūru, nodarboties ar jogu zālienā pie viesnīcas vai arī paveikt kādu spēka nodarbību pludmalē. Paņemiet līdzi sporta abģērbu un apavus. No obligatā – sporta BRA, šotri, t-krekls (nodarbībām saulē, lai neapdeg pleci) vai krekliņš (nodarbībām ēnā), sporta zeķes un vējjaka. Šortiem un krekliņiem ir jābūt maksimāli planiem, un tai pat laika no tehnoloģiska materiāla, kas labi novada mitrumu. Cepure ar nagu- speciāla, nobarbībām ar sportu. Vienkārši kokvilnas nederēs – tā uzzūc mitrumu un galva var pārkast. Ja jums ir sporta saules aizsargbrilles, tās arī paņemiet līdzi. Lifehack: kopā ar sporta formu, iemetiet ceļojumu somā arī lecamauklu. Tai prakstiski nav svara, toties jūs varēsiet organizēt sev kardio treniņu jebkurā vietā.

20200824113558-99317.jpg

Attīrošās salvetes augļiem

Mitrās salvetes – universāla lieta ceļojuma laikā. Tās neradīs papildus svaru, viegli ievietosies somiņā vai kabatā. Salvetes noderēs ceļā, pludmalē un pusdienojot. Ēst nogatavojušos augļus un ogas pludmalē – īsta bauda. Paņemiet celojumā speciālas mitrās bez spirta salvetes – ar tām var apslaucīt augļus, kas nav iespejas tos nomazgāt, vai tieši otrādi, lai netērētu tam ūdeni. Pik-niks pludmalē ar saldiem persikiem un zemenēm – vel viens iemesls mīlēt vasaru. 

20200824113631-71945.jpg

Lietusmētelis

Pat vietās, kur reti līst lietus, laika apstakļi var negaidīti mainīties. Šādam gadījumam, paņemiet no mājām lietusmēteli. Saliekamais lietussargs ir smagāks par mēteli, taču lielo lietussargu nedrīkst ņemt lidmašīnas rokas bagāžā. Sliktu laika apstākļu gadījumā, jums nebūs jāzaudē laiks un jāpaliek viesnīcā. Un ja ar laika apstākļiem paveiksies, lietusmētelis pārvērtīsies par “sedziņu” pik-nikam vai aizsargās no vēja. Lifehack: koši lietusmēteļi ļoti labi izskatās fotogrāfijās.

20200824113704-40687.jpg

Vel vairāk uzzināt par tamponiem Freedom® jūs varēsiet uzņēmuma mājas lapā. Aipildi anketu un saņem atlaidi.

Pāriet uz mājas lapu (https://freedomtampons.com/lv/)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies