5 noderīgi ieteikumi auto nomātājiem

Riidziniece7
Riidziniece7 26. aprīlis 2018 14:17
1163

5 noderīgi ieteikumi auto nomātājiem

Atkāpjoties ziemai un tuvojoties gada siltajiem mēnešiem, arvien vairāk cilvēku izvēlas doties izbraucienos ar auto, daļai priekšroku dodot auto nomu piedāvājumam. Latvijas draudzīgākā auto noma “Ambercar” ir apkopojusi 5 lietderīgus ieteikumus tiem, kas plāno izmantot auto nomu pakalpojumus!

  1. Pirms auto nomāšanas vērts pārdomāt visus aspektus, kas saistīti ar plānoto braucienu, – cik pasažieru atradīsies auto, cik kilometrus dienā plānots veikt un cik daudz bagāžas tiks ņemts līdzi. Ja iecerēts izbrauciens divatā nelielā piknikā, pilnībā pietiks ar nelielu ekonomiskās vai kompaktās klases auto, taču, ja plānos ir ar visu ģimeni doties tālākā ekskursijā, labāka izvēle būs minivens vai mikroautobuss ar taupīgu dīzeļa dzinēju.
  2. Nomājot auto, jāņem vērā, ka nomas izmaksas būs saistītas ne tikai ar automašīnas nomu izvēlētajā periodā, bet nomniekam būs jānodrošina arī drošības nauda par izvēlēto automašīnu.
  3. Tāpat izmaksu apjoms var mainīties atkarībā no dienā iekļautā nobraukuma, izvēlētajām papildierīcēm, kā arī vēlamās apdrošināšanas veida. Šī summa nodrošina to, ka nomas automašīnas ir vienmēr pieejamas atbilstošā lietošanās kārtībā, aprīkotas ar visu nepieciešamo un pasargā nomniekus no iepriekš neplānotām papildus izmaksām un riskiem.
  4. Mūsdienās auto nomu mājas lapas nodrošina iespēju apskatīt visus pieejamos nomas automobiļus, to pieejamību un nomas noteikumus. Neskatoties uz to, ja rodas kādas neskaidrības vai ir vēlme gūt papildus informāciju, vienmēr pareizā izvēle ir sazināties ar pašu uzņēmumu – zvanot, rakstot vēstuli e-pastā, vai izmantojot čata opciju mājas lapā. Saziņa ar nomu vienmēr ļauj atrast vispiemērotāko risinājumu nomnieka vēlmēm.
  5. Pirms auto saņemšanas, vēlams pievērst papildus uzmanību gan nomas līgumam, gan saņemtās automašīnas tehniskajam un vizuālajam stāvoklim. Tas palīdzēs novērst iespējamās nesaprašanās vai domstarpības, atgriežot automašīnu auto nomai pēc nomas perioda beigām.

Laimīgu ceļu vēlot,
Uzticamākā pašmāju auto noma Ambercar

Auto noma Ambercar nodrošina vācu kvalitātes nomas automašīnas, uzticamus un ātrus auto nomas pakalpojumus.  Ambercar piedāvā īstermiņa un ilgtermiņa vieglo auto nomu, pasažieru un kravas mikroautobusu nomu, kā arī transfēra un šofera pakalpojumus. Ambercar auto nomas autoparks lepojas ar skaistiem, stilīgiem un ērtiem auto, kas aprīkoti ar mūsdienīgākajām auto komplektācijām.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dayrealco965 2. novembris 2018 12:37