5 idejas skolēnu ekskursijām pavasarī!

dolo_acca21
dolo_acca21 25. marts 2016 11:56
1740

Pirms skolas noslēguma darbiem, skolēniem būtu jāievelk ielpa un jāatpūšas pirms mācību gada lielā noslēguma cēliena! RentMama auto noma piedāvā lieliskas izklaides un mācību ekskursiju idejas skolēniem!

  1. Ķemeru dabas parks ir īstā vieta, kur smelties enerģiju un pavadīt brīnišķīgu laiku ar skolas biedriem Ķemeru nacionālajā parkā.  „Tīreļi”, Slampes pagastā jūs gaidīs Jaunā Ķemeru tīreļa laipa 3 kilometru garumā, kas ievedīs interesentus sūnu, purva priedīšu, akaču, tumšu ezeriņu un vaivariņu smaržu valstībā. Gan kopā ar skolotājiem un klases biedriem, gan ar draugiem un domubiedriem Ķemeru nacionālā parka Dabas skola aicina bērnus, pusaudžus un jauniešus doties dabā!
  2. Savukārt sportiska gara izklaidi piedāvā Cēsu peintbola parks. Šeit iespējams izspēlēt daudz un dažādu veidu spēles scenārijus, jo ik reizi mēnesī laukums tiek nedaudz pārveidots un uzlabots ar jauniem elementiem. Uzvelciet maskējošo kombinzonu un stipriniet draudzības saites savā starpā komandās!
  3. Vēstures elpu var sajust Latvijas pērlēs – pilīs. Dodieties uz 13. gadsimtā celto Turaidas pili Siguldā!  Arheoloģiskajos izrakumos atsegtā pils apbūve un restaurētajās ēkās iekārtotās ekspozīcijas veido saistošu vēstījumu par viduslaikiem. Muzeja apmeklētājiem ir iespēja apskatīt pils ēkas, ielūkoties viduslaiku pagrabos, cietumā, sardzes un lielgabalu telpā, kā arī no galvenā torņa skatu vietas baudīt brīnišķīgo Gaujas senielejas ainavu.
  4. Pēc pils apmeklējuma šajā pašā pilsētā no vēsturiskas celtnes dodieties uz šķēršļu parku “Tarzāns”! Šeit izklaide piedāvāta gan mazākām, gan vecākām klašu grupām. Trošu un rodeļu nobraucieni, tāpat arī šķēršļu trases, kas izveidotas kokos padarīs dienu neaizmirstamu. :)
  5. Ir vērtīgi iepazīt latviskumu, un to skolēni var iepazīt Latgalē. Piemēram, Raiņa mājas apmeklētāji Berķenelē ir aicināti piedalīties radošajās darbnīcās – sveču liešanas darbnīcā un koka gravēšanas darbnīcā, kur  tiek piedāvāts noskaidrot latviešu etnogrāfisko zīmju nozīmi, - izvēlēties sev tīkamāko zīmi un iededzināt to uz koka plāksnītes!

Topu iesaka: Auto nomas portāls RentMama

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies