3 aizraujoši pasākumi pilīs, ko vērts apmeklēt šovasar!

dolo_acca21
dolo_acca21 27. jūnijs 2017 22:57
1083

Ja vēlies izbaudīt kādu neierastāku izklaides iespēju, Ambercar auto noma Rīgā un Latvija iesaka apmeklēt kultūras pasākumus, ko šajā vasarā ir sarūpējušas pilis! Tā būs lieliska iespēja ne tikai doties ekskursijā pa pili, bet arī savu viesošanās reizi tajā papildināt ar citādāku pasākumu, ko papildina īpašās vietas klātbūtne ar nedaudz karalisku pieskaņu!

Aleksandra Vasiļjeva tērpu kolekcijas izstāde “19. gadsimta mode” – Cēsu Jaunā pils

Ja pilīs var vērot iepriekšējo gadsimtu stilu interjerā, tad šī izstāde, kas apskatāma līdz pat 31. oktobrim, ekskursiju lieliski papildina, piedāvājot apskatīt 19. gadsimta modi apģērbā. Modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kolekcijā ietilpst 60 dažādi, unikāli, autentiski tērpi – gan sieviešu, gan vīriešu, kā arī plaša modes aksesuāru kolekcija.

Dārza svētki – Rundāles pils, 1. jūlijs

Rožu ziedēšanas laikā Rundāles pils aicina apmeklētājus baudīt ne vien skaisto dārzu, bet arī dažādus pasākumus un koncertus, piemēram, Dārza svētku uzvedumu “Medības”, kurā piedalīsies grupa “Elektrofolk”, “Rokoko”, tautas deju ansamblis “Dardedze”, deju kopa “Mēmelīte”, taču noslēguma koncertā uzstāsies grupa “Musiqq”.

Sajūtu festivāls – Dikļu pils, 8. jūlijs

Dikļu pils šovasar piedāvā baudīt ne vien izcili gardu maltīti, par ko 8. jūlijā parūpēsies gan Dikļu pils šefpavārs Jānis Siliņš, gan Valtera restorāna dibinātājs un šefpavārs Valters Zirdziņš, bet arī skaistu mūziku, kas pils parkā skanēs vēl īpašāk. Pasākumā uzstāsies “Knīpas un Knauķi”, Kaspars Zemītis, Vestards Šimkus, Reinis Sējāns, Elza Rozentāle ar grupu “Bur Mani”, kā arī grupa “Jumprava”.

Jaunas dvesmas novēlot,

Ambercar – pašmāju draudzīgākā auto noma

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies