29.februāra Sieviešu festivāla meistarklases

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. februāris 2020 16:00
581

Sieviešu Festivālā 29.februārī Semarah Hotel Lielupe, līdz ar iedvesmojošām īs-lekcijām, būs pieejamas arī padziļinātas meistarklases visas dienas garumā par personīgā stila veidošanu, pāru attiecībām, sievietes pašapziņu, seksualitāti.

Meistarklases cena: 15 EUR vietu skaits ierobežots

Konferenču zāle BULDURI

13:30 - 14:30 - “Meistarklase par seksualitāti attiecībās” - Vents Sīlis, filozofs, sociālantropologs, vīriešu grupu vadītājs savā meistarklasē dalīsies par seksualitātes jautājumiem pāra attiecībās. Kas ir seksualitāte un kā tā izpaužas ikdienas dzīvē? Kāpēc pārī rodas krīze seksualitātes dēļ un kā to labot? Kāpēc brieduma gadi ir laiks, kad seksualitāte uzplaukst visīstāk? Kā palielināt savu libido, lai izbaudītu dzīvi pilnskanīgāk?

Vents Sīlis ir pētījis seksualitātes jautājumus,kā arī vadījis vīriešu grupas un meistarklases laikā atbildēs uz klausītāju jautājumiem.

14:45 - 16:00 - “10 drēbes 30 dienām!” Praktiska meistarklase ar apģērbu paraugdemonstrējumiem kopā ar stilisti  Maiju Armaņevu. Šī meistarklase ir par kapsulas garderobes jaunāko versiju. Viena mēneša laikā var iztikt tikai ar 10 apģērba gabaliem, turklāt katru dienu būt citā tēlā. Kuras no drēbēm ir visuniversālākās un kā tās sakombinēt savā starpā, lai tēls katru dienu būtu moderns un interesants. Meistarklases laikā stiliste rādīs reālus piemērus ar aktuālajām pavasara/vasaras 2020 kolekcijām.

16:15 - 17:15 - “Karalienes pieskāriens. Meistarklase par sievietes pašapziņas veidošanos.” Meistarklasi vadīs astroloģe, taro un asociatīvo kāršu konsultante, psihoterapijas grupu asistente, Online kursa “ES ESMU ĪPAŠA” autore, žurnāla “Mistērija” vadītāja Rita Muižniece. Izmantojot asociatīvās kārtīs, mēs katra ielūkosimies savas Karalienes resursos, tajā, kā patiesībā vēlamies justies, ko vēlamies Drīkstēt, ko esam gatavas piedzīvot. Smelsimies un ieeelposim sevī Karalienes elpu, stāju un ticību sev - pašām skaistākajām, mīlētākajām un laimīgākajām.

Konferenču zāle MELLUŽI

13:00 - 14:00 -  “Ko es sagaidu no savām attiecībām pārī?”BEASUR, pāru attiecību kouča praktiska meistarklase, kurā katram dalībniekam būs iespēja izveidot savu attiecību apli un izmēģināt to kā koučinga instrumentu uz sevi, kas palīdzēs apzināties savas gaidas un lomu attiecībās. “Tu un es kopā veidojam Mēs! Tai pat laikā šajā mēs katrs esam arī pats par sevi. Mēs sevi ieraugām caur attiecībām ar citiem.Cilvēki vēlas būt mīlēti un pieņemti, bet bieži vien mums pietrūkst iemaņu pamanīt un saskatīt attiecībās to, ko mēs varam dot un ko mēs sagaidam no otra.”, tā personības izaugsmes trenere Kristīne (BEASUR - be as you are) veidotāja.

16:00 - 17:00 - “Mans laiks - kā gribu, tā plānoju!” Evija Šalte, starptautiski sertificēta personības izaugsmes trenere, NLP praktiķe, savas dzīves entuziaste, uzņēmēja,garu pārgājienu piekritēja, aktīva dzīvesveida atbalstītāja, praktiskā meistarklasē stāstīs un aicinās darboties sava laika plānošanas darbnīcā. Laiks ir vienīgasi resurss, kas iedalīts mums visiem pilnīgi vienādi. Nofinalizēsim savas prioritātes, uzzīmēsim balansa apli un kopīgi atradīsim efektīvāko veidu, kā plānot savu laiku. Meistarklasē uzzināsim: - kā nepazaudēt sevi ikdienas sīkumos? Kā koncentrēties uz sev svarīgām lietām? Kā veikt sava laika inventerizāciju? Kā nepazaudēt ikdienā fokusu un ar mazāku piepūli izdarīt vairāk?

Konferenču zāle ĶEMERI

14:30 - 15:30 - “Biežākās kļūdas pāra attiecību veidošanā. Ko mēs varam darīt?”, Andris Veselovskis, psihoterapeits. Dzīva diskusija, jautājumu un atbilžu sesija, piemēru izskatīšana un praktiski padomi, kā mēs varam uzlabot savas attiecības pārī. Kāpēc sievietes bieži vien pazūd mātes lomā un aizmirst, ka ir arī sievietes? Ko vīrieši sagaida no pāra attiecībām? Kā saskaņot savas gaidas un realitāti, kāda ir šobrīd attiecībās. Darbnīca ar psihoterapeitu kā diskusija.

15:45 - 16:45 “Kā materializēt savus sapņus?” Inese Prisjolkova, grāmatu autore, “Pavasara studijas” veidotāja, sieviešu pašapziņas kursu vadītāja dalīsies savās zināšanās, kā savu dzīvi padarīt pēc iespējas laimīgāku un neiestrēgt negatīvos dzīves scenārijos. Inese ir gājusi cauri sarežģītiem dzīves posmiem, bet nolēmusi, ka spēs iemiesot savu labāko dzīves ceļu un māca dzīves sapņu materializēšanu simtiem sieviešu.

Cena meistarklasēm: 15 EUR  vietu skaits ierobežots

Pasākuma norises laiks: no 12 līdz 19

Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS

Pasākuma norises vieta: Semarah Hotel Lielupe Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala

VAIRĀK INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

20200205155932-35823.jpg

Par reklāmu/ uzņēmumu dalību ar stenda vietu Festivālā raksti reklama@maminuklubs.lv, kristine@maminuklubs.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies