27.un 28.maijā atvērtās dienas laukos kopā ar Lauku ceļotāju

pece
pece 18. maijs 2017 21:43
1231

"Lauku ceļotājs" aicina uz akciju "Atvērtās dienas laukos", kas notiks 2017. gada 27. - 28. maijā. Šogad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Akcijas mērķis ir popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus 2 dienas doties prom no pilsētas, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Šogad akcents ir uz apmeklētājiem atvērtām lauku saimniecībām un vietām, kurās var iepazīt un pieredzēt  lauksaimnieciskos procesus no pirmsākumiem līdz mūsdienīgai ražošanai, demonstrējumiem un meistarklasēm, iepazīstinot ar senā mantojuma pielietojumu mūsdienās (zivju kūpināšana, maizes, cepšana, podniecība, utt.).

Lai uzzinātu, ko katra no saimniecībām piedāvā akcijas dienās, darba laikus un noteikumus, dodieties uz šīs akcijas lapas sadaļu  "dalībnieki" un meklējiet  informāciju pie konkrētās saimniecības profila.

Akcijas saimniecības lietuviešu valodā.

 

Padomi tūristiem, apmeklējot akcijas saimniecības:

  1. Izvēlieties saimniecības un plānojiet savu maršrutu, izpētot to atrašanās vietu kartē! Saimniecības izvēlieties sadaļās "dalībnieki"vai "karte”.  
  2. Aicinām savu apmeklējumu iepriekš saskaņot ar saimniekiem, lai saimnieki var ieplānot jūsu uzņemšanu. Saimniecību kontaktinformāciju atradīsiet sadaļā "dalībnieki", atverot konkētās saimniecības akcijas dienas piedāvājumu.
  3. Sagatavojieties ceļošanai! Atcerieties - nav slikta laika, ir tikai nepiemērots apģērbs. Sarūpējiet ceļošanai un lauku videi ērtu apģērbu un apavus!
  4. Saimniecībās būs iespēja iegādāties laukos ražotu un gatavotu produkciju, tomēr ne visur ir iespējams norēķināties ar bankas karti. Apmeklējumam un pirkumiem saimniecībās noderēs skaidra nauda!

 

Lejuplādē akcijas karti un dodiet ceļā!

Akcijas karte - latviešu valodā (2.64 MB)

                                                            

Akcijas karte - lietuviešu valodā (2.49 MB)

 

 

 

Izmantojiet šo lielisko izdevību!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies