24.Starptautiskais Baltijas baleta festivāls sāksies ar tradicionālo koncertu Rīgas centrālajā pasažieru stacijā un izrādi “Dracula”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 18. marts 2019 15:18
478

Otrdien, 19.martā, ar tradicionālo koncertu Rīgas centrālajā pasažieru stacijā tiks atklāts 24.Starptautiskais Baltijas baleta festivāls. Koncerta sākums – plkst.17. 

Festivāla atklāšanas koncertā piedalīsies deju studijas “Extreme”, “Karuselis”, deju grupa Zadorinka,  “T/S Dance Academy” (vadītājs Tāls Sils), “Riga City Jazz Dance”, kā arī deju grupas “Ritms” un “Buras”.  

“Atklāšanās koncertā, kā allaž, centīsimies parādīt visu dejas daudzveidību, radot prieku skatītājiem. Šis koncerts ir domāts galvenokārt tiem, kas ikdienas steigā varbūt neaiziet līdz Operai noskatīties baleta izrādi vai kādai citai koncertu norises vietai, kur varētu paskatīties deju. Tādēļ ar šo demokrātisko un aizraujošo koncertu ceram atkal sev iegūt jaunus draugus,” teic festivāla direktore Lita Beiris. 

Savukārt jau trešdien, 20.martā, VEF Kultūras pilī varēs baudīt šā gada festivāla viesu – Portugāles deju kompānijas “Vortice” – izrādi “Dracula”. “Šī izrāde ir stāsts par padevību un dominēšanu, ko iedvesmojusi un artistiski raksturo Filipa Glāsa (Philip Glass), Sergeja Rahmaņinova un Lova Rīda (Lou Reed)mūzika,” stāsta izrādes veidotāji, savukārt . „Šīs leģendas tēlainā interpretācija un neatkārtojamie tēlu raksturojumi ar tikai šai deju kompānijai piemītošo spilgto, emocionālo horeogrāfiju būs īsts baudījums!” atzīst festivāla direktore Lita Beiris. 22.martā šī izrāde būs skatāma Preiļu Kultūras centrā.

Informācijas par festivālu pieejama: www.ballet-festival.lv un Facebook / Starptautiskais Baltijas baleta festivāls. 

Biļetes uz festivāla koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies