2019. gada janvāra horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. janvāris 2019 11:20
2383

Auns

Janvārī ir ieteicams ierobežot alkoholisko dzērienu lietošana. Šajā mēnesī iespējami vairāki konflikti ar radiniekiem. Mācieties piekāpties, ja nevēlaties zaudēt savu autoritāti jums svarīgu cilvēku acīs.

Vairāk laika pavadiet kopā ar mīļoto. Ja ir iespēja, dodieties nelielā atvaļinājumā.

Vērsis

Dzeniet prom depresīvās domas! Mēneša beigās varēsiet beidzot atļauties atpūsties, par ko tik ilgi sapņojāt. Janvārī jūs gaida jauns darba piedāvājums, kas nesīs jaunas iespējas un perspektīvas iepazīšanās.

Privātā dzīve kardināli mainīsies uz labo pusi. Piemērots laiks laulībai. Brīvie Vērši satiks savu liktenīgo mīlestību.

Dvīņi

Priekšniecība novērtēs jūsu darbu un cienīs, tāpēc nebaidieties prasīt vairāk. Centieties mazāk domāt, vairāk darīt. Nesaprotamās situācijās centieties iedomāties sevi savu tuvinieku vietā, tā jums izdosies izvairīties no daudziem konfliktiem.

Janvārī strikti pieturieties pie sava aprēķina un racionalitātes. Brīvie Dvīņi var aizrauties ar jaunu cilvēku, savukārt precētajiem Dvīņiem ir jābūt apdomīgākiem.

Vēzis

Šajā mēnesī jums krīze nedraud, taču vajadzētu pacensties netērēt naudu lietām, kuras jau pēc nedēļas jums kļūs neinteresantas un papildinās jūsu kolekciju “ja nu kādreiz noderēs”. Organismam katastrofāli trūkst vitamīnu un miega – pievērsiet tam uzmanību. Regulāri ēdiet augļus!

Rūpīgi apdomājiet vārdus, ja kaut ko solāt savam mīļotajam vai ģimenei. Tukši solījumi draud sabojāt attiecības. Līdzsvars un paškontrole palīdzēs veidot stipras attiecības.

Lauva

Nekādā gadījumā neuzveliet savus darbus un pienākumus uz citu cilvēku pleciem. Paļaujieties tikai un vienīgi uz saviem spēkiem! Ir vērts ieklausīties draugu un tuvinieku padomos. Janvārī jums izdosies ielikt spēcīgu pamatu nākotnes ceļam. Nežēlojiet laiku dzīves kvalitātes uzlabošanai – jūs visu darāt pareizi.

Vientuļajām Lauvām zvaigznes sola jaunu lapu dzīvē. Iespējams, jūs jau pazīstat savu nākotnes otro pusīti, taču aizspriedumi neļauj viņu pilnvērtīgi novērtēt. Ļaujiet sirdij izlemt! Precētajām Lauvām vairāk laika jāpavada kopā ar ģimeni.

Jaunava

Decembrī jūsu izdevumi pārsniedza ienākumus, taču janvārī tas neatstās katastrofālu iespaidu, tomēr līdzekļu taupīšana un uzkrājumu veidošana nenāks par ļaunu. Sāciet atlikt naudu grandiozam pirkumam. Nežēlojiet naudu veselības stiprināšanai. Ja jūtat, ka ir nepieciešama kāda procedūra, bez šaubām atļaujieties to veikt, jūs esat to pelnījuši!

Brīvās Jaunavas negaidīti sastaps interesantu cilvēku un neglābjami iemīlēsies. Attiecībās esošajām Jaunavām ieteicams biežāk atklāti runāt ar savu partneri, nebaidīties teikt to, kas uztrauc. Ieprieciniet otro pusīti ar kopīgu atvaļinājumu vai neparastām brīvdienām.

Svari

Darbā jums trūks pārliecības par savām spējām un prasmēm. Piemērots laiks mācību sākšanai. Ticību sev palīdzēs atgūt labi kolēģi, tikai nebaidieties vērsties pie viņiem pēc padoma. Svariem ir ieteicams uzmanīties uz ceļa. Nepiemērotos laikapstākļos vai sliktas pašsajūtas gadījumā ieteicams izvēlēties sabiedrisko transportu vai uzticēt auto vadīšanu citam cilvēkam.

Atlaidiet pagātni! Iemācieties novērtēt tagadni un neskrieniet pakaļ iedomātam ideālam. Janvārī jaunas iepazīšanās zvaigznes nesola.

Skorpions

Ja decembrī nepaveicāt līdz galam kādus darbus, tad janvārī nāksies savilkt visas astes un risināt atliktās lietas. Skorpioni, kuru dzīve ir saistīta ar mākslu, janvārī lieliski īstenos ieceres. Jūsu aktivitāte, drosme un oratora spējas piesaistīs noderīgu cilvēku uzmanību, kas uz ilgu laiku kļūs par jūsu partneriem.

Jums ir jāiemācās nodalīt darbu no privātās dzīves. Rast līdzsvaru starp attiecībām un darbu ir kļuvis grūtāk. Precētajiem Skorpioniem radīsies pastiprināta saikne ar partneri. Ieteicams pabūt divatā, prom no visiem, vismaz pāris dienas.

Strēlnieks

Janvārī nav jāslēpj galva smiltīs kā strausiem – risiniet savas problēmas! Ja nav atbildes uz kādu jautājumu, vaicājiet padomu kādam, kas zina labāk. Jums netrūks draugu un ģimenes atbalsta, tāpēc nav jābaidās no grūtībām. Ar veselību nebūs problēmu, bet stiprināt imunitāti nenāks par ļaunu.

Iemācieties būt nopietnāki un atbildīgāki attiecībās, lai partneris nepārtraukti justu atbalstu un mīlestību. Brīvajiem Strēlniekiem ir vērts ieskatīties tuvākajā paziņu lokā – jums apkārt ir piemērotas kandidatūras attiecību veidošanai.

Mežāzis

Ir laiks celt savu kvalifikāciju! Apgūstiet jaunas iemaņas kaut vai pašmācības ceļā. Iespējami drosmīgi piedāvājumi, no kuriem nevajadzētu atteikties, bet rūpīgi izvērtējiet visus plusus un mīnusus.

Vairāk laika veltiet ģimenei. Ja jums ir bērns, pārliecinieties, ka neesat palaiduši garām kaut ko svarīgu viņa attīstībā. Daudzi izvirzītie mērķi kļūs sasniedzami.

Ūdensvīrs

Janvārī ir ieteicams taupīgāk izmantot savus līdzekļus, ja nevēlaties nokļūt neapskaužamā situācijā. Rūpīgi plānojiet savus izdevumus, nemetiet ārā čekus, pētiet un analizējiet, kur aizplūst jūsu nauda. Ar veselību viss būs kārtībā, taču ir ieteicamas fiziskās aktivitātes un sabalansētas diētas ievērošana.

Daudzi Ūdensvīri attiecībās izjutīs savu nepilnvērtību. Padomājiet par to, kā jums pietrūkst pilnai laimei un apmierinātībai. Nebaidieties eksperimentēt seksā!

Zivis

Darbs beidzot sāks nest gaidītos augļus. Ja piekritīsiet jaunam projektam negaidot, jau drīzumā mainīsiet savu finansiālo stāvokli. Iespējams, ar dažiem draugiem radīsies konfilktsituācija, ko izraisīs jūsu egoisms. Ir vērts izvērtēt, vai jums apkārt ir īsti draugi.

Vairāk laika veltiet mīļotajam, ieprieciniet viņu. Iemācieties ne tikai ņemt no attiecībām, bet arī kaut ko tajās ieguldīt – tas ir laimīgu un harmonisku attiecību pamats.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies