2018. – Dzeltenā Zemes Suņa gads. Astroloģiskā prognoze katrai zodiaka zīmei.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. decembris 2017 10:23
3157

Saskaņā ar Austrumu kalendāru – 2018. gads būs Dzeltenā Zemes Suņa gads. Suns ir mierīgs, prātīgs, uzticīgs, draudzīgs, godīgs dzīvnieks. Zvaigznes sola stabilu un plaukstošu gadu. Nekādu kardinālu pārmaiņu, nepatīkamu notikumu. Taču jābūt piesardzīgiem, jo Dzeltenajam Zemes Sunim nepatīk ļauni, mantkārīgi, viltīgi un negodprātīgi cilvēki. Katrai zodiaka zīmei nāksies papūlēties, lai iegūtu suņa uzticību un labvēlību.

Auns

Auni ir enerģiski, ambiciozi un temperamentīgi cilvēki. 2018. gadā Auni var sagaidīt ne mazums aizraujošu un brīnumainu piedzīvojumu, jo īpaši tad, ja pārstās būt ietiepīgi un netēlos pasaules nabu. Dzeltenā Zemes Suņa gads provocēs Aunus uz neprātībām. Tas attieksies gan uz mīlestību, gan uz karjeru. Ja vēlaties kaut ko sasniegt 2018. gadā, zvaigznes iesaka būt maigiem, delikātiem un romantiskiem. Vairāk atpūtieties, jo enerģijas rezerves nav neizsmeļamas – vienā brīdī var saskarties ar izdegšanas sindromu, kas var izraisīt nopietnas veselības problēmas. Saudzējiet sevi un atcerieties, ka veselību nevar nopirkt, tāpēc pārpūlēties un ķerties pie visiem darbiem nav labākā doma.

Vērsis

Tie Vērši, kas būs vareni pastrādājuši 2017. gadā, varēs plūkt darba augļus jaunajā gadā. Vēršiem izdosies viss. Varēsiet baudīt dzīvi. Lēnīgums un prātīgums Suņa gadā jums tikai nāks par labu, bet sargājiet sevi no skaudīgiem cilvēkiem – nestāstiet visiem par saviem plāniem un veiksmēm. Skaudība ir iespējama pat tuvākajā lokā. Īpaši tas skars karjeras jautājumus. Mīlas jomā Vēršiem jaunajā gadā viss būs lieliski – vientuļajiem būs neskaitāmas daudzsološas iepazīšanās. Suņa gadā nav paredzamas īpašas veselības problēmas, tomēr zvaigznes iesaka pievērsties aktīvam dzīvesveidam un palielināt fizisko slodzi.

Dvīņi

Bezrūpīgajiem Dvīņiem bija iespēja baudīt dzīvi Gaiļa gadā, nekas nespēja nomākt noskaņojumu. Suņa gadā viss mainīsies, bet panikai nav pamata. Pārlieka aktivitāte un impulsivitāte var izjaukt jūsu plānus, bet vēlēšanās vienmēr un visur paspēt sarežģīs jūsu dzīvi, tāpēc nosakiet prioritātes, atlieciet uz vēlāku laiku tos jautājumus, kuri nav tik būtiski. Suņa gadā viss notiks lēni un pakāpeniski. Mīlas lietās zvaigznes iesaka nepieprasīt no partnera visu un uzreiz, piespiest viņu jūsmot par jūsu interesēm, jo citādi varat zaudēt viņu. Nav izslēgta ģimenes statusa maiņa – laulības vai bērna piedzimšana. Darba lietās Dvīņiem Suņa gadā plānu būs daudz. Bet zvaigznes iesaka izvērtēt visus riskus, jo pastāv iespējamība, ka tiksiet apkrāpts vai ievilināts avantūrā ar ne visai labvēlīgu iznākumu. 2018. gadā ir ieteicams veltīt īpašu uzmanību savai veselībai – īpaši aknām un mugurkaulam.

Vēzis

Suņa gads solās būt piesātināts. Zvaigznes sola ceļojumus un jaunus iespaidus. Parādīsies jauni projekti, draugi, iespējams, mīlas aizraušanās. 2018. gads ir labvēlīgs laiks sapņu īstenošanai, iepriekš nosprausto mērķu sasniegšanai. Nebaidieties no avantūrām. Mīlas lietās jaunajā gadā Vēžiem ir iespēja satikt negaidītu mīlu, kas ienesīs dzīvē daudz romantikas. Viena no iepazīšanām pāraugs nopietnās attiecībās un pat ģimenes dibināšanā. Taču to visu var izjaukt Vēžu paaugstinātās prasības – esiet iecietīgāki un uzmanīgāki. Darba lietās viss notiks. Pat ja Vēži mierīgi sēdēs uz vietas, zvaigznes visu sabīdīs kā vajag. Piemērots gads darba maiņai, taču pirms šāda soļa visu kārtīgi apdomājiet, nerīkojieties pārsteidzīgi. Veselība būs stabila, taču pastāv risks iegūt lieko svaru, tāpēc 2018. gadā Vēžiem zvaigznes iesaka īpašu uzmanību pievērst ēdienkartei un sportiskām aktivitātēm, kā arī atteikties no kaitīgiem ieradumiem.

Lauva

Temperamentīgās un impulsīvās Lauvas būs uzmanības centrā prakstiski visās dzīves jomās, tāpēc cilvēki pret Lauvām izjutīs visu emociju spektru – no naida līdz apbrīnai. Lauvām pat īpaši nebūs jācenšas, lai pievērstu sev uzmanību – viss notiks pats no sevis. Zvaigznes iesaka izmantot šo laiku, lai pulcinātu ap sevi domubiedrus, kā arī lai mudinātu cilvēkus īstenot Lauvu idejas. Mīlas lietās zvaigznes sola beidzot satikt savu īsto dzīves partneri. Taču nāksies iemācīties atlasīt graudus no sēnalām – negodprātīgu un mantkārīgu cilvēku Lauvu apkārtnē netrūks. Karjeras lietās Lauvām veiksies ļoti labi, īpaši tad, ja strādājiet ar cilvēkiem vai darbojaties radošajā sfērā. Neskatoties uz krīzēm, daudzas Lauvas nolems veidot savu biznesu. Saspringtais dzīves grafiks, iespējams, var nelabvēlīgi ietekmēt sirds un asinsvadu sistēmu, tāpēc ir ieteicams saudzēt sevi un pacensties nepārpūlēties. Nedaudz atpūtas un mērena sportošana.

Jaunava

Akurātās un uzmanīgās Jaunavas Gaiļa gadā spēja sasniegt labus rezultātus, pateicoties savām galvenajām īpašībām. Suņa gads neliks vilties – veiksme jūs pavadīs visās lietās. 2018. gadā iespējama greizsirdības jūtu ienākšana jūsu dzīvē, tā kaitēs jūsu attiecībām. Lai nesabojātu attiecības, centieties pārvarēt greizsirdības uzplūdus. Necentieties kontrolēt partneri. Profesionālajā jomā zvaigznes sola galvu reibinošus panākumus. Jūs apsteigsiet kolēģus un konkurentus. Iespējams, sāksiet veidot savu uzņēmumu, kas ļaus jums labi nopelnīt. Mīlas lietās gan viss neritēs tik gludi – pastāv šķiršanās varbūtība. Veltiet vairāk uzmanības partnerim, lai izvairītos no šķiršanās. Vientuļās Jaunavas būs izteikti izvēlīgas, tāpēc attiecību veidošanās neritēs gludi. Lai 2018. gadā saglabātu labu veselību, atsakieties no kaitīgiem ieradumiem un palieliniet fizisko aktivitāti. Ja jūs vajā bezmiegs un problēmas ar sirdi vai asinsvadu sistēmu, noteikti vērsieties pie ārsta.

Svari

2018. gads būs labvēlīgs Svariem. Suns palīdzēs iegūt finansiālu labklājību, kā arī īstenot senus sapņus. Šis būs ļoti piesātināts gads, auglīgs visās sfērās. Mīlestībā, karjerā, veselībā – viss būs labi. Ja nedaudz piepūlēsieties, beidzot jums pievērsīs uzmanību tas cilvēks, kura uzmanību izmisīgi vēlējāties piesaistīt. Karjerā raiti veiksies visi darbi, īpaši tad, ja pievērsīsieties plānošanas procesam. Savus plānus paturiet pie sevis, jo jums apkārt būs daudz skauģu. 2018. gads būs enerģijas pilns, dzīvespriecīgs un aktīvs gads. Jums būs stipra imunitāte, tāpēc stabili turēsieties uz kājām.

Skorpions

Zvaigznes iesaka jums savaldīties, nerīkot histērijas par katru sīkumu. Izvairieties no negatīvisma. Veltiet visu savu enerģiju praktisku problēmu risināšanai. Mīlas lietās viss neritēs tik gludi – tam par iemeslu būs greizsirdība, kuras graujošo enerģiju jums būtu ieteicams novērst no partnera uz konkurentiem darbā. Vientuļajiem Skorpioniem zvaigznes iesaka flirtēt un izklaidēties, bet necensties dibināt nopietnas attiecības. Darba lietās Suņa gadā ir gaidāma veiksme – pastāv iespējamība saņemt paaugstinājumu darbā, nomainīt darbu uz prestižāku vai vismaz saņemt algas pielikumu. Zvaigznes iesaka 2018. gadā pievērst uzmanību acu veselībai.

Strēlnieks

Dzeltenais Zemes Suns ņems Strēlniekus savā aizgādībā jau no pirmās dienas, neļaujot Strēlniekiem ciest, pārdzīvot un skumt. Mērķtiecīgie Strēlnieki jaunajā gadā uzņemsies pārāk daudz darbu, jo nemācēs noteikt prioritātes. Visi jaunie projekti būs interesanti, taču visus tos jūs nespēsiet īstenot laika trūkuma dēļ. Lai sasniegtu kaut ko ievērojamu, jums nāksies atteikties no sīkiem mērķiem. 2018. gadā Strēlniekiem būs romantisks noskaņojums, tikai esiet piesardzīgi. Izanalizējiet visus par un pret, nosakiet sev prioritātes, attiecībās izvēlieties sev vislabāko variantu. Jaunajā gadā zvaigznes neiesaka uzreiz ķerties klāt pie visiem darbiem – plānojiet! Strēlniekiem var rasties nepārvaram vēlme aiziet prom no darba, taču tas negatīvi ietekmēs karjeru, tāpēc nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus. Veselības jomā zvaigznes iesaka pievērst uzmanību iespējamām traumām – esiet piesardzīgi, izvairieties no traumatiskām, paaugstināta riska aktivitātēm. Pievērsiet uzmanību savai stājai.

Mežāzis

Mežāžus 2018. gadā sagaida pozitīvas emocijas un profesionālā izaugsme. Mežāžiem būs daudz ģeniālu ideju, kuras vienkārši vajadzēs īstenot. Novirziet savu enerģiju pareizajā virzienā – uz praktisku uzdevumu veikšanu. Mežāžiem būs visai romantisks noskaņojums Suņa gadā. Precētie Mežāži ienesīs ģimenē vairāk maiguma, bet brīvie Mežāži meklēs jaunus mīlas piedzīvojumus. Darbā jums būs jaunas iepazīšanās, kuras veicinās jūsu virzību pa karjeras kāpnēm. Jūs tieksieties pēc daudzveidības, jautrības un interesantas dzīves. Jūs vairāk ceļosiet, tiksieties ar draugiem, izklaidēsieties. Mājās sēdēšana nebūs piemērota jums. Suņa gads jums sola labu veselību.

Ūdensvīrs

2018. gadā Ūdensvīru galva būs piepildīta ar idejām. Īpaši sasniegumi Ūdensvīriem tiek solīti zinātnē un mākslā. Pat tie Ūdensvīri, kuri reti izdara visu līdz galam, nolems paveikt visu iesākto un nepabeigto. Zvaigznes jums sola par to apbalvojumu. Ūdensvīriem 2018. gadā ir jābūt uzmanīgiem ar saviem vārdiem, jo “viss, ko jūs teiksiet, var tikt izmantots pret jums”. Mīlas lietās ir iespējama jauna aizraušanās, bet nesteidzieties pamest esošo partneri. Suņa gads nav piemērots sānsoļiem, ārpuslaulības romāniem un melošanai. Nepalaidiet garām iespēju īstenot jaunu projektu, atklājiet savu radošo pusi, izrādiet biznesa ķērienu, tad jūs gaida panākumi profesionālajā darbībā. Suņa gads jums sola labu veselību. Būs paaugstināta seksuālā enerģija, stipra imunitāte un labs miegs.

Zivis

Suņa gads jums sniegs iespēju īstenot savus plānus, tikai nevajadzētu peldēt pret straumi – izvēlieties jums visērtāko veidu. Jaunajā gadā jūs noteikti atradīsiet savu otro pusīti un beidzot būsiet laimīgas, jo attiecības veidosies īpaši harmoniskas. Precētās Zivis var izjust vēlēšanos spert sānsoli, lai gūtu jaunus iespaidus, bet nav vērts akli iekrist uz īslaicīgu romantiku un eksperimentu kāri – šis nav jūsu lauks. Profesionālajā jomā jums ir jāizrāda izveicība un viltība, lai tiktu uz priekšu. Neuzņemieties pārāk daudz pienākumu, droši uzticiet daļu darbu kolēģiem. Zvaigznes iesaka Suņa gadā pievērst uzmanību mugurkaulam un locītavām. Pievērsieties fitnesam un jogai.


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies