2016. - Ugunīgā Pērtiķa gads

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. decembris 2015 00:00
1932

Pērtiķis austrumu kultūrā ir eksperimentu, radošuma un nepārtrauktas kustības simbols. 2016. gadā ir svarīgs nevis noietais ceļš, bet ieguldītais spēks ceļa noiešanā. Šis būs laiks, kad process kļūs nozīmīgāks par rezultātu.

Pērtiķis māca, ka lielākā vērtība procesa laikā ir iegūtā pieredze, kas ļauj turpināt virzību uz atkal jauniem mērķiem. 2016. gads ir pieredzes uzkrāšanas un nepārtrauktas virzības gads.

Pērtiķa gadā dzimušie ir visnotaļ ekscentriski cilvēki, kas ievēro lietu secību. Strādīgi, bet var pamest darbu nepadarītu, ja tas pārāk garlaiko. Noteiktos momentos pērtiķis var kļūt vieglprātīgs. Pērtiķa gadā dzimušiem cilvēkiem nav vienkārša dzīve - liels spēks un vara, izpratne par lietām un atbildība.

Pērtiķis ir kompleksās attīstības simbols - fiziskās, dvēseliskās, emocionālās un ezotēriskās.

2016. gads ir Uguns stihijas laiks. Uguns ir dinamiska, impulsīva, neparedz plānu "B", varena un nepielūdzama. Uguns plosīšanās aktivitātes periodi mijās ar absolūtu šķietamu mieru. Pēc katra Uguns izvirduma (emocionālā, fiziskā) seko spēku uzkrāšana. Šķietamais Uguns ārējais miers patiesībā ir iekšējo spēku un domu apkopošana, notikušo procesu analīze un nākotnes plānošana. Uguns māca pielāgoties, prast atrast un saglabāt balansu starp rīcību un pārdomām. Uguns ir intelekts, kuru pakļauj jūtas, bet tajā pat laikā - tās ir emocijas, kuras ir iegrožojis prāts.

Ja tu nezini spēles noteikumus, tas nenozīmē, ka tādu nav vispār!

2016. gads iezīmēsies kā īslaicīgs svārstību, nepārliecinātības un pārmaiņu laiks. Bet ļoti būtiski atcerēties, ka Pērtiķis necieš slinkošanu. Atpūta ir nepieciešama tikai tad, kad tiešām nepieciešama un pelnīta. Kad spēki ir izsmelti, ir nepieciešama atpūta, jo tā sekmēs progresu. Cilvēkiem, kuru ikdiena ir mazkustīga, patīk slinkot, neinteresējas par jaunām lietām, nav mērķi dzīvē, 2016. gads kļūs par pamatīgu pārbaudījumu dzīvē. Varianti ir tikai divi - mainīties vai noslēpties sevī.

2016. gadā jūtas ir pamatīgi jāizsijā caur skaidra dzīves skatījuma sietu. Sirdij nav jāpavēl. Pērtiķis māca, ka sirdij ir jālūdz padoms. Bet Uguns māca, ka pat gadiem ilgās attiecībās atkal var parādīties dzirksts, kaisle, spožums un romantika.

Ugunīgais Pērtiķis aicina iziet ārpus rāmjiem un stereotipiskās domāšanas. Ja arī jaunā pasaule nepatiks, vismaz būs iegūta jauna pieredze - ļoti nozīmīga pieredze, kas ļaus pacelt dzīves latiņu augstāk. 2016. gadā ir jālaujas pārmaiņām, ir jāpielāgojas dzīves vējiem, pagriežot sava kuģa buras tā, lai tajās pūstu ceļavējš.

Jaunā gada sagaidīšanas tērpam ieteicams izvēlēties uguns toņus - lieliski derēs visi sarkanie toņi. Noteikti papildini tērpu ar zeltītām vai mirdzošām detaļām.

Galdā cel pērtiķa iemīļotos ēdienus - augļus, riekstus un sēklas. Neaizraujies ar alkoholu, jo mērkaķošanās reibumā pērtiķim nudien nebūs pa prātam.

Parūpējies, lai telpā būtu 2016. gada stihijas - uguns klātbūtne - iekurts kamīns vai aizdegtas sveces.

Neslinko ar viesiem pie galda un nepārēdies! Ļaujies radošām izpausmēm un jautrām aktivitātēm. 

Lai jums visām aktīvs, pieredzes bagāts un veiksmīgs Ugunīgā Pērtiķa gads!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam