20.Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla koncerti pārcelti uz decembri

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. novembris 2020 10:44
166

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Starptautiskais Baha kamermūzikas festivāls informē, ka programmā paredzētie nākamie divi koncerti tiek pārcelti uz decembri.

Koncerts «ILLUMINA / Gregoriskie dziedājumi un impresijas perkusijām», kam 10.novembrī bija jānotiek Mazajā ģildē, tiek pārcelts uz 15.decembri. Koncertā piedalīsies vokālā grupa «Schola Cantorum Riga», sitaminstrumentālisti Rihards Zaļupe, Ivars Kalniņš, kā arī Guntars Prānis (rata lira). Koncerta programmā skanēs gregoriskie dziedājumi, kā arī improvizācijas sitaminstrumentiem. Rihards Zaļupe kopā ar Ivaru Kalniņu veidos neaizmirstamu improvizācijas mākslu kopā ar senajiem dziedājumiem un rata liru, uz kuras muzicēs Guntars Prānis. 

Savukārt 7.novembrī plānotais koncerts «Johans Sebastiāns un citi Bahi» pārcelts uz 18.decembri. Koncertā, kas notiks Rīgas Sv. Jāņa baznīcā, muzicēs Latvijas Radio kora dziedātāji Pētera Vaickovska vadībā,  Ainars Paukšēns (gamba) un Jānis Pelše (pozitīvs), un tā programmā skanēs Johana Sebastiāna Baha, Johana Kristiāna Baha, un Johana Mihaela Baha motetes. 

Iegādātās biļetes būs derīgas uz abiem pārceltajiem koncertiem.

Informācija par festivālu pieejama festivāla mājaslapā www.music.lv/bachfestival un sociālajā tīklā «Facebook».

Biļetes uz festivāla koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies