ONLINE TV māmiņu konferences PROGRAMMA

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. marts 2015 00:00
3373

Aiz loga jaušams pavasaris un arī Māmiņu Kluba ekspertu komanda ir sagatavojusi īpašu programmu, lai pēc ziemas gan lieli, gan mazi varētu atgūt spēkus - gan ar vitamīniem, gan ar gardumiem, gan ar aktivitātēm un ceļošanu ārpus mājas!. 

19.MARTA MĀMIŅU KLUBA ONLINE TV PROGRAMMA

10:10 Grūtnieču vitamīni gaidību laikā un pēc dzemdībām

Kāpēc grūtnieču vitamīni jālieto grūtniecības laikā? Kāds ir to sastāvs, nozīme ne tikai grūtniecības laikā, bet arī pēc dzemdībām? Uzzināsi no Vitabiotics pārstāves Gitas Norveles. Jautā arī visu par uzturu grūtniecības laikā un uztura īpatnībām, kas attiecas uz produktiem, kas pēkšņi garšo vai negaršo tieši gaidību laikā.

10:30 D vitamīna nepieciešamība bērniem

Kāpēc bērniem jau no dzimšanas jālieto D vitamīns? Ko var nodarīt D vitamīna trūkums? Vai ir laiks, kad vajadzētu pārtraukt pavisam D vitamīna lietošanu ar atsevišķu pilienu palīdzību, un vai ir mūsu klimata zona periodi, kad no D vitamīna lietošanas droši var atteikties? Par to visu un vēl vairāk uzzināsiet tiešraides laikā!

10:50 Ikdienas higiēna mazulim

Kad mazulis ir klāt, viņa āda saskaras ar jaunu vidi un apstākļiem. Gaiss, ūdens.. Kā tas viss var kaitēt un būt noderīgs bērniņam? Kādai jābūt ikdienas higiēnai, un kurām zonām uz bērniņa ādas jāpievērš īpaša uzmanība? Uzzini arī vairāk par autiņbiksīšu dermatītu un iemesliem, kāpēc tas rodas. Par visu vairāk pastāstīs pediatre Irēna Putniņa.

11:20 Dzelzs preparātu lietošana bērniem

Vai zinājāt ka dzelzs jālieto arī bērniem? Kā to uzņemt pareizi? Kāda ir nepieciešamā diennakts deva bērnam? Kāda vispār ir dzelzs nozīme augoša bērna organismā? Uzzini ONLINE TV tiešraides laikā, iepazīstot Tecnofer produktus!

11:40 Gatavojam pavasarīgu saldo ar ķīseli

Kad ziema jau māj atvadas, gribas ko kārdinošu, pirms dārzos vēl parādās pašu audzētie labumi. Kāpēc lai tas nebūtu ķīselis kā bērnībā un želejas tik krāsainas un košas kā pavasaris? Gatavosim gardu saldo kopā ar Alojas želeju.

12:05 Izvēlamies pirmo pudelīti mazulim

Testēsim Māmiņu Kluba ONLINE TV studijā, kopā ar divām māmiņām Tommee Tippee pudelītes! Uzdodiet savus jautājumus par pudelīšu lietošanu un to īpašībām arī jūs! 

12:25 Ceļojumā kopā ar bērniem

Nevienam nav noslēpums, ka līdz ar siltāka laika iestāšanos aizvien biežāk gribas pavadīt laiku ārpus mājām. Relax ture piedāvā doties kopā ar bērniem ceļojumos, un savā pieredzē dalīsies arī Evita Grāvīte. Vai esat ceļojuši kopā ar bērniem? Varbūt jums ir jautājumi par to, kas jāņem vērā, dodoties ceļojumā kopā ar bērniem?

20141015120931-62878.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies