13.Starptautiskais jaunatnes cirka festivāls “Brīnumu pilna pasaule”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. augusts 2019 13:27
267

24.augustā plkst.12 un 18 Salaspilī uz kultūras nama “Rīgava” skatuves notiks 13.Starptautiskā jaunatnes cirka festivāla “Brīnumu pilna pasaule” izrādes, savukārt 25.augustā plkst.17 festivāla noslēguma jeb GALĀ izrāde norisināsies uz “Maskavas Nama” skatuves. 

“Festivāla izrādes ir aizraujošs konkurss par augstāko balvu – “Skatītāju simpātija”. Šo balvu noteiks skatītāju skaļie aplausi un vērtējuma balsis. Divas izrādes vienā dienā, bet  katra no tām – absolūti  atšķirīga. Tikai  noskatoties abas konkursa izrādes, iespējams gūt pilnu iespaidu par mūsdienu cirka pasaules sasniegumiem un iespējām. Starptautiskās žūrijas sastāvā – Latvijas, Ukrainas, Igaunijas, ASV, Dānijas cirka speciālisti. Jaunie mākslinieki pārstāvēs Latviju, Lietuvu, Baltkrieviju, Krieviju, Ukrainu, kopā 13 cirka skolas un studijas. Starp tiem – gan plašas amplitūdas dažādu akrobātikas žanru pārstāvji, gan žonglieri, ekvilibristi, gan, protams, gaisa vingrotājas, gan  pārsteidzošie jaunie klaunādes talanti – jaunie mākslinieki vecumā no 5 līdz 20 gadiem,” stāsta festivāla projekta autore Lolita Lipinska. 

Festivāla izrādes apmeklēt ir solījušies  arī mūsu Latvijas cirka mākslas vecmeistari, un jaunos izpildītājus sagaida aizraujošas tikšanās ar viņiem, dzirdēt viņu vērtējumu, atmiņas un profesionālās pieredzes noslēpumus. 

Festivālu rīko biedrība “Cirka mākslinieku asociācija”, kas apvieno vairāk kā pussimtu Latvijas  profesionālos cirka māksliniekus un mūsu cirka mākslas veterānus. 

Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Biļešu cenas – 5 eiro. Biļetes jāiegādājas, sākot no 4 gadu vecuma. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies