12 zodiaka zīmes uz neapdzīvotas salas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. jūlijs 2015 12:22
2997

Tropiska sala paradīzes nostūrītī, kristāldzidra okeāna ūdens ieskauta, bez sakariem ar ārpasauli, bez interneta un viszinošā Google, bez lielveikala ar neierobežotu preču krājumu – tikai sala ar mežonīgo dabu, smilšaina pludmale, plašie ūdeņi un draugu kompānija.

Kā rīkotos katra no zodiaka zīmēm, nokļūstot uz vientuļas salas>>>

Auns

Auns, pirmām kārtām, novadīs kompānijas organizācijas sapulci – katru noliks pie savas vietas un darbiem, lai kolektīvs strādātu saliedēti, nevis katrs atsevišķi dotos baudīt pēkšņo atvaļinājumu. Par glābšanas operācijas vadītāju, protams, izvirzīs sevi pašu, jo labākais rīcības plāns rezervē gatavs vienmēr.

Vērsis

Vērsis negaidīs apkārtējos – uzreiz ķersies klāt plosta būvniecībai, jo no salas tak jātiek kaut kā prom – atpakaļ civilizācijā. Būvēs plostu lēni un pamatīgi, nekādi šķēršļi un apkārtējo spriedelēšanas viņu neapturēs.

Dvīņi

Dvīņus nokļūšana šādos apstākļos it nemaz nesamulsinās. Vides un apstākļu maiņa sagādās tikai prieku. Patiesībā, Dvīņi jau sen par kaut ko tādu klusiņām sapņoja. Dvīņus neuztrauks ne plosts, ne pusdienu gādāšana, ne grūtības un neērtības – ar pilnu krūti metīsies piedzīvojumu meklēšanā.

Vēzis

Maltītes gādāšana noteikti nonāks Vēža pārziņā – neļaus kompānijai nomirt badā. Veikli noorganizēs vienu, kas ķers zivis, otru, kas salasīs augļus, trešo, kas iekurs ugunskuru, bet ceturto – kā šefpavāra palīgu.

Lauva

Lauva jutīsies atbildīgs par kompānijas drošību uz salas. Darīs visu, lai atvieglotu kompānijas uzturēšanos piespiedu apstākļos. Bet vispār – tas ir piedzīvojums. Un piedzīvojumam jābūt neaizmirstamam – ne katru dienu ir iespēja uz savas ādas izjust, kā tas ir – būt par Robinsonu.

Jaunava

Jaunava šādos apstākļos izjutīs pamatīgu stresu, jo prātu aizņems domas par naktsmāju ierīkošanu, pārtikas sagādi, nenoindējoties ar nepazīstamiem augļiem un augiem, labierīcībām un ērtībām, kā aizsargāties no plēsīgiem zvēriem un kukaiņiem utt. Jaunava cerēs uz iespējami drīzāku izglābšanu, bet tomēr paļausies tikai uz sevi, savām zināšanām, prasmēm un spēkiem.

Svari

Svari saglabās pozitīvismu un neļaus arī pārējiem krist izmisumā. Darīs visu, lai kompānijai ir jautri un interesanti uz salas. Jokos un uzmundrinās, noorganizēs aizraujošu spēļu spēlēšanu, lai draugi aizmirst, ka ir nokļuvuši uz neapdzīvotas salas bez jelkādām civilizācijas ērtībām.

Skorpions

Skorpions pievērsīsies maģiskiem rituāliem, lai atjaunotu izjaukto kosmisko balansu. Bursies ar vienu domu – ātrāk tikt mājās. Skorpions uzmundrinās tautu un nepārstās teikt, ka viss būs kārtībā, ka drīzumā viņus visus kāds izglābs. Ja īpaši palūgs, piepalīdzēs draugiem arī ar fizisku darbu.

Strēlnieks

Strēlnieka optimismam nav robežu, tāpēc pieturēsies pie dzīves moto - Dzīvē nav nekā neiespējama!  Strēlnieks ticēs, ka drīzumā atlidos glābšanas helikopters, un pārliecinās par to visus apkārtējos – nav pamata ļauties panikai, jo šīs ir tikai īslaicīgas neērtības, vai arī iespēja atpūsties un gūt jaunus iespaidus, tāpēc šis mirklis ir jāizbauda.

Mežāzis

Tikai bez panikas, nav nemaz tik slikti! – šāda būs Mežāža nostāja netipiskajā situācijā. Mežāzis ierosinās izpētīt apkārti – lai pārbaudītu, vai salas otrā pusē gadījumā nav pieczvaigžņu kūrorts. Ja tomēr izrādīsies, ka kūrorta un izglābšanās iespēju nav, turpinās pētīt salu, lai apzinātu visus pieejamos resursus un saprastu, kā izdzīvot.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs jutīsies pamatīgi vīlies, ka nonācis tālu prom no civilizācijas un sev ierastās dzīves vides. Ģenerēs visdažādākās idejas, kā nokļūt atpakaļ mājās – atpakaļ civilizācijā, kur ēdienu var nopirkt lielveikalā un uguni nav jāiegūst ar akmens laikmeta paņēmieniem.

Zivis

Zivis cerēs. Sēdēs un cerēs, ka viņus izglābs kāds garāmbraucošs kuģis vai lidmašīna. Naktīs aktīvi rosīsies pludmalē, dedzinot milzu ugunskurus, lai tālumā tos ieraudzītu kāds glābējs. Pa dienu domās citus veidus, kā piesaistīt glābēju uzmanību. Nokļūšana šādos apstākļos Zivīm nav pa prātam. Katra lieka diena, kas pavadīta uz salas, pamatīgi bojās Zivīm omu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 8. jūlijs 2015 19:18

Kā par mani,galvenais,lai visi paēduši :D

Linduchy 8. jūlijs 2015 12:41 VIT@

Man otrādi - par vīru, kas ir Auns, galīgi garām, bet par mani - Strēlnieku, trāpīts desmitniekā :D

Ciao 8. jūlijs 2015 12:32

bet par vīru, kurš ir vēzis kā desmitniekā trāpĪts.. nu direktors kas direktors :D

Ciao 8. jūlijs 2015 12:31

Nu gan šķībi par ūdensvīru... tas nav par mani....