„Tomātu un ārstniecisko augu parāde”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. augusts 2013 16:40
1881

No 21. līdz 25. augustam Latvijas Dabas muzejā būs aplūkojama izstāde „Tomātu un ārstniecisko augu parāde”, kas tapusi sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts”.

 

Šogad izstādē būs aplūkojama plaša ārstniecības augu kolekcija un vairāk nekā 200 dažādas tomātu šķirnes, no kurām arī 10 jaunas, Latvijā vēl neredzētas. Izstādē piedalīsies Dārzkopju entuziastu kluba Tomāts” biedri un Dabas muzeja ilggadējie draugi: Bražūnu ģimene, Austra Zaļuma, Sarma Žarčinska, Velentīna Narņicka, Maija Liepa un citi.

 

Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai apskatīt krāšņo izstādi, bet arī izstādes laikā klātienē konsultēties ar profesionāļiem, ievērojamākajiem tomātu audzētājiem Latvijā gan par šo augu dažādajām šķirnēm, to piemērotību mūsu klimatiskajiem apstākļiem, gan audzēšanu un kopšanu.

 

Tāpat aicinām visus interesentus apmeklēt izglītojošos pasākumus, kas norisināsies izstādes laikā:

  • Trešdien, 21. augustā plkst. 12:00 lekcija ‘’Mēslojumu pielietošana savā saimniecībā’’, vadīs Vidvuds Gruzdiņš;
  • Ceturtdien, 22. augustā plkst. 12:00 lekcija ‘’Baikāla pielietošanas pieredze savā saimniecībā’’, vadīs Ojārs Raibkazs;
  • Piektdien, 23. augustā plkst. 12:00 lekcija ‘’Tomātu audzēšanas pieredze’’, vadīs Irina Hruškaja (lekcija krievu valodā);
  • Sestdien, 24. augustā plkst. 12:00 lekcija ‘’Paprikas audzēšana’’, vadīs Maija Čerjaka.

 

Katru dienu izstādes laikā norisināsies viktorīna un aktīvākajiem izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegūt kādu no piecpadsmit praktiskajām balvām, ko ir sarūpējuši izstādes dalībnieki.

 

Izstādes atklāšana notiks 21. augustā plkst. 11:00

Latvijas Dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē.

 

Izstādes darba laiks:

T. – no 10:00 līdz 17:00

C. – no 10:00 līdz 19:00

Pk., S., Sv. – no 10:00 līdz 17:00

 

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies