“Saldējuma festivāls uz riteņiem”: “Food Union” rada saldējuma izbraukuma treilerus

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2021. gada 29. jūnijs, 10:18:45
“Saldējuma festivāls uz riteņiem”: “Food Union” rada saldējuma izbraukuma treilerus

Turpinot atzīmēt Latvijā lielākās saldējuma ražotnes 50. jubileju, “Food Union” grupa ir parūpējusies par vēl vienu svinību notikumu. Radīts #Saldmobīlis jeb “saldējuma festivāls uz riteņiem”, kas kopumā ir trīs treileri, kas aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai mazie saldējuma svētki ierastos tieši pie tā cienītājiem. Nepamanīt Saldmobīli nebūs iespējams, jo uz tā jumta izvietota milzīga saldējuma figūra.  

Vasara, saldējums un pārsteidzoši jaunumi – tas ir nešķirams trio, kas caurvij “Food Union” pieeju, gatavojoties saldējuma sezonai. Bet šis gads ir pavisam īpašs rūpnieciskā saldējuma 50. jubilejas dēļ. Tāpēc, ejot līdzi laikam un aktuālajiem apstākļiem, radījām 20 jaunus saldējumus tieši Latvijas patērētājiem – ar tiem var svinēt pilnīgi visu. Bet pie šī rekordlielā apjoma neapstājāmies, tamdēļ kā svinīgās sezonas kulmināciju radījām #Saldmobīli. To satiekot, līksms kļūs ikviens – gan pieaugušie, gan bērni, jo treileru ārējais izskats un produktu piedāvājums ir izstrādāts tā, lai vairotu dzīvesprieku un patīkamu saviļņojumu par aukstā garduma baudīšanu,” stāsta Sandra Usačeva, “Food Union” saldējuma zīmolu vadītāja. 

Kas būs ēdienkartē?

#Saldmobīlis savus apmeklētājus priecēs ar jau iemīļotiem un pavisam jauniem “Food Union” saldējumiem, kas radīti tieši šai sezonai, godinot Latvijā lielākās saldējuma ražotnes 50. jubileju. Plašā klāstā būs saldējums vafeļu glāzītēs un burbuļvafelēs, kā arī gardi saldējuma “Tio” kokteiļi. Tur būs nopērkami arī unikāli saldējumi, kas Latvijas veikalos nav pieejami, un, protams, zīmolu “Ekselence”, “Pols”, “Jungle Pop” un “Om” saldējumi visdažādākajās garšās un formātos. Atliks vien izlemt, ko baudīt pirmo!

Kur var satikt?

Saldējuma treilerus iespējams satikt divējādi. Pirmais variants - #Saldmobīlis visu vasaru piestās dažādu publisku notikumu norišu vietās Rīgā, tās rajonā un citviet Latvijā, organizējot izbraukuma tirdzniecību. Lai uzzinātu laiku un vietu, nepieciešams sekot līdzi aktuālajai informācija “Food Union” sociālajos tīklos. Otrs variants - #Saldmobīli iespējams uzaicināt pie sevis ciemos mājas vai darba pagalmā, tādā veidā uzsaucot saldējuma svētkus savai ģimenei, draugiem vai kolēģiem, ļaujot ēst saldējumu, cik vien lien.  

Kā pasūtīt?

Aktuālākā informācija par to, kas jādara, lai uzaicinātu #Saldmobīli ciemos, būs pieejama Food Union sociālajos tīklos – jaunizveidotajā Instagram kontā @FoodUnionLv un Facebook @FoodUnion.