“Rīga Plaza” apskatāma modes un mākslas kolekcija “Atbrīvo zvēru sevī!”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. maijs 2016 19:10
1141

Līdz 15.jūnijam modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” būs aplūkojama unikāla modes un mākslas kolekcija ar nosaukumu “Atbrīvo zvēru sevī!”, kas tapusi saldējumam “Magnum” sadarbjoties ar Latvijā populārām modes dizainerēm un māksliniecēm: Dace Bahmann, Narciss, Katya Katya Shehurina, Ievu Bondari, Ievu Ekmani un Kristīni Luīzi Avotiņu. Jaunā kolekcija apvieno gan modes, gan vizuālās mākslas darbus ar mērķi iedvesmot ikvienu uzdrīkstēties vairāk un atbrīvot savu iekšējo zvēru.

Modes un mākslas kolekcijas “Atbrīvo zvēru sevī!” apvieno deviņus tērpus un deviņas gleznas. Jautājot par darbu tapšanas procesu, mākslinieces un dizaineres atklāja, ka iedvesmu kolekcijai tās smēlās gan pašā tēmā “atbrīvo zvēru sevī” un pārdomās par to, gan baudot saldējumu “Magnum Double”. Darbu autores arī atklāja, ka projekts viņām bijis izaicinājums, kas rezultējies skaistā, vienotā kolekcijā, izceļot katras mākslinieces stilistiku.

20160528190950-26851.jpg

Māksliniece Ieva Bondare: “Šis projekts man bija patiess izaicinājums, jo ikdienā savos darbos saldējumam raksturīgo brūno krāsu praktiski neizmantoju. Esmu priecīga, ka pateicoties saldējumam “Magnum” projektam arī es esmu uzdrīkstējusies un spērusi soli ārpus savas ierastās komforta zonas un paplašinājusi savu mākslinieces pieredzi!”

20160528191004-21645.jpg

Jau vairākus gadus saldējums “Magnum” sadarbojas ar radošās nozares pārstāvjiem, un šogad zīmols vienā projektā ir apvienojis pat vairākas modes dizaineres un mākslinieces. Jaunā saldējuma “Magnum” modes un mākslas kolekcija būs īpaši interesanta patiesas baudas un mākslas cienītājiem, sevišķi tiem, kas nebaidās no izaicinājumiem. “Atbrīvo zvēru sevī!” projekta darbi līdz 15.jūnijam būs aplūkojami modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”, taču pēc tam kolekcija ceļos uz Jūrmalu un Cēsim. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies