"Positivus" programmu papildinās britu, igauņu, lietuviešu un baltkrievu mūziķi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. maijs 2014 00:00
1280

Festivāla "Positivus" skatuvju "I Love You" un "Palladium" programmu šogad papildinās britu mūzikas grupa "Sons Of Noel And Adrian", igauņu "Frankie Animal" un "Tallinn Daggers", lietuviešu "Freaks On Floor" un "Garbanotas Baristas", baltkrievu mākslinieki "Super Besse" un daudzi citi, aģentūru LETA informēja festivāla pārstāve Linda Igolniece.

Eksperimentālās grupas "Sons Of Noel And Adrian" sastāvā ir deviņi mūziķi, un kopš 2013.gada tās ierakstus Baltijas valstīs izdod "I Love You Records". Braitonas "Willkommen Collective" dalībnieki ir izdevuši divus studijas albumus un savas karjeras laikā uzstājušies kopā ar tādiem mūziķiem kā Laura Mārlinga, "Mumford And Sons" un "The Leisure Society".

Savukārt "Frankie Animal" par sevi saka, ka ir tikpat saldi kā tikko pagatavots mohito piektdienas vakarā, kas, lai vai cik reizes nebūtu nogaršots, tāpat visiem interesē atkal un atkal. Savā divus gadus ilgajā vēsturē kvartets ir paspējis izdot EP, nospēlēt koncertus gandrīz visās ievērojamākajās Igaunijas koncertvietās un saņemt ļoti slavējošas atsauksmes no šīs valsts kritiķiem, kas īpaši izceļ solistes Marijas Vaiglas vokālu, salīdzinot to ar Noras Džonsas dziedāšanas manieri.

Savienojot funk un rokmūzikas elementus, "Freaks On Floor" tiek pieteikta kā viena no interesantākajām Lietuvas grupām. Savā piecus gadus ilgajā vēsturē grupa ir izdevusi divus studijas albumus un ieguvusi gandrīz visas iespējamās mūzikas balvas visdažādākajās aptaujās - sākot no labākās jaunās grupas nominācijas līdz pat labākajai Lietuvas rokgrupai 2011. un 2012.gadā.

Krieviski dziedošā baltkrievu grupa "Super Besse" septiņdesmito gadu beigu muzikālo mantojumu pārveido daudz mūsdienīgākās skaņās, piedāvājot interesantu "coldwave" un "postpunk" kokteili.

Igolniece norāda, ka "I Love You" skatuve festivālā vienmēr ir izcēlusies ar īpašu auru un sajūtu, ka mūziķi spēlē nevis tūkstošiem klausītāju, bet katram personīgi. Skatuves programmu papildina "Big Wave Riders", "Junk Riot", "Get Your Gun", "Stefan Rausch", "Garbanotas Bosista", "Super Besse", "Vincent Long", "The Sinclair Sinclair" un "Frankie Animal". Jau ziņots, ka uz skatuves šogad uzstāsies arī "Carnival Youth", "Laika suns", "Das Sonntags Legion", "The Citizens", "Nē", "Pyro Trees", "Martas asinis" un "Starmetis".

"Palladium" skatuve šogad atradīsies ne tikai citā vietā, bet arī kļūs daudz plašāka, ļaujot baudīt mūziķu koncertus lielākai auditorijai. Skatuves programmu papildina "Sons Of Noel And Adrian" un "Freaks on Floor". Jau ziņots, ka uz skatuves šogad uzstāsies arī "K.Remonts", "The Sound Poets", "Audience Killers", "Rīgas Modes", "Pikaso", "Manta" un "The Velvet Supernova".

Lielākais populārās mūzikas festivāls Baltijā jau astoto reizi notiks no 18. līdz 20.jūlijam Salacgrīvā.

Festivāla trīs dienu biļete bez telts vietas patlaban maksā 57 eiro, ar telts vietu - 63 eiro. Biļetes nopērkamas "www.positivusfestival.com", "Biļešu servisa" kasēs un "Nordea" bankomātos. Tuvojoties festivālam, biļešu cena pieaugs.

Jau ziņots, ka "Positivus'' festivāls šogad notiks trīs dienas - 18.jūlijā, 19.jūlijā un 20.jūlijā - Salacgrīvā. Festivālā uzstāsies arī "Kraftwerk", "Bastille", Ellija Goldinga, "The Kooks", "The 1975", "Daughter", Laura Mvula, "Junip", "Temples", "Of Montral", "MØ", "You me at six", "Kid Karate", "Birth of joy", ''King Charles'', "Pompeya", "FM Belfast", "Elbow", Anna Kelvi, "Future Islands", "AlunaGeorge", Čets Feikers, "NONONO", kā arī "And so I watch you from afar", "The Horrors", "A-Trak" un "Just Blaze".

 

Attēls:Festticket.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies