"Positivus" festivāla programmu papildinās "The Horrors", "A-Trak" un "Just Blaze"

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. jūnijs 2014 00:00
1573

Festivāla "Positivus" lielo skatuvju programmu papildinās grupa "The Horrors", savukārt "Red Bull Music Academy" galvenie vārdi šogad būs "A-Trak" un "Just Blaze", aģentūru LETA informēja festivāla organizatoru pārstāve Linda Igolniece.

Britu grupa "The Horrors" izdod savus albumus sadarbībā ar ievērojamāko Apvienotās Karalistes ierakstu kompāniju "XL Recordings", kuras paspārnē vienmēr ir bijuši salīdzinoši nedaudzi, bet tikai paši ietekmīgākie un lielākie vārdi mūzikā, piemēram, Džeks Vaits, Adele, "The Prodigy", "Beck", "Radiohead", "The White Stripes", "Dizzee Rascal", "M.I.A.", "Vampire Weekend" u.c. "The Horrors" šodien laiž klajā savu jaunāko albumu ''Luminous'', kas britu presē jau paguvis tikt novērtēts kā gada labākais ieraksts.

"Red Bull Music Academy" skatuves galvenais mākslinieks, kanādiešu dīdžejs "A-Trak" jau 15 gadu vecumā ir kļuvis par visu laiku jaunāko DMC Pasaules čempionu, ir pirmais visu trīs nozīmīgāko pasaules dīdžejošanas titulu ieguvējs, ierakstu kompānijas "Fool’s Gold" īpašnieks un dibinātājs, grupas "Duck Souce" līdzdibinātājs un viens no atzītākajiem un populārākajiem dīdžejiem 21.gadsimtā. Pateicoties savai atraktivitātei uz skatuves, regulārajai komunikācijai ar publiku, izcilajai ritma izjūtai, lieliskajiem remiksiem un tehniskajām prasmēm pie pults, mūziķis neatstāj vienaldzīgu nevienu, kuram sanāk dzirdēt viņa uzstāšanos.

Kā stāsta Igolniece, pēdējo 15 gadu laikā nav daudz mūziķu, kuru ietekme uz hiphopa attīstību būtu bijusi lielāka nekā "Just Blaze". Savas karjeras laikā amerikānis ir strādājis pie "Jay-Z", Eminema, "Snoop Dogg", Kanjes Vesta, "Busta Rhymes", Rika Rosa, Dreika un neskaitāmu citu reperu ierakstiem, kas saņēmuši arī prestižo "Grammy" balvu, un patlaban ir viens no pieprasītākajiem repa producentiem pasaulē. Paralēli producēšanai "Just Blaze" regulāri rīko dažādas dīdžeju sacensības, meklē jaunos talantus, kā arī priecē klausītājus ar saviem setiem.

Festivālā uzstāsies arī elektropopa duets "Cherub" no ASV pilsētas Nešvilas. Viņi paši savu mūziku dēvē par astoņdesmito gadu fanka un nākotnes popmūzikas seksīgo ārlaulības bērnu, kas ir gana precīzs apgalvojums, jo fanka ritmi šajā mūzikā sasaucas ar ļoti delikātiem un popsīgiem bītiem. Interesanti, ka ierakstos tik izjustie un pieklusinātie "Cherub" dzīvajā pārvēršas līdz nepazīšanai, atklājot klausītājiem pilnīgi citu savu šķautni - ļoti enerģisku, nevaldāmu un atraktīvu.

Jau ziņots, ka "Positivus'' festivāls šogad notiks trīs dienas - 18.jūlijā, 19.jūlijā un 20.jūlijā Salacgrīvā. Festivālā uzstāsies arī "Kraftwerk", "Bastille", Ellija Goldinga, "The Kooks", "The 1975", "Daughter", Laura Mvula, "Junip", "Temples", "Of Montral", "MØ", "You me at six", "Kid Karate", "Birth of joy", ''King Charles'', "Pompeya", "FM Belfast", kā arī "And so I watvh you from afar".

Biļetes nopērkamas "www.positivusfestival.com", "Biļešu servisa" kasēs un "Nordea" bankomātos.

"Positivus" festivāls ir lielākais un nozīmīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas šogad norisināsies jau astoto reizi.

 

Attēls:apollo.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies